Satış Satış - Redmi Note 4 A101 Mağazalarında!

GöZTePeLee

Asla ölmeyen ve Hay Olana tevekkül et.(Furkan/58)
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Poco X3 Pro
Konular
12
Redmi Note 4 önerir misiniz? Yoksa Mi5 prime mı alayım? Arada bariz görülebilecek farkları var mı?
dostum ram aynı zaten ikiside 3 gb.. hafıza olarak mi5 64 gb ama hafıza kartı desteği yok bana göre 32gb +hafıza kartı daha iyi.. işlemci olarak mi5 bikaç tık üsttedir kabul etmek lazım ama emin ol snapdragon 625 de baya tatmin edici oyunlarda falan.. batarya konusunda karşılaştırma yapmak redmi note 4 e hakaret olur.. bence redmi note 4 al pişman olmazsın

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
elmayla armudu kıyaslamaya gerek yok mi5 mi mi5s hatta mi6 mı demek lazımdı dengi odur. redmi başka bir klasman.

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Var mı A101 den alan ?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
her yerde yok ki birkaç mağazadan sanırım sadece.

Fiyat da o kadar iyi değil,,

mi6 çıkınca mi5s'in düştüğü fiyattan sonra bütün telefonlar pahalı kalıyor.

mi6 çıktı çıkalı çok zarar ettim elimdeki telefonlardan.

Z11 6/64 yurtdışında hala 450 500dolar çin'de.

Türkiye'de sahibinden.com'da bakın 1300 1400tl.

mi5s sıfırı 1190tl 4/64'ün 1390tl 4/32'nin.

mi5s 11890tl iken buna 979tl verilmez.

Arada kamera, işlemci hızı olarak çok fark var.

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
bu sizce iyiye alamet mı.. bence değil...

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
a101 veya bim de hiç kaliteli sağlam bir model (marka demiyorum) satıldığını gördünüz mü? mesela bim ve a101 samsungun modellerini sattı ama hep düşük işlemcili ramli basit kalitesiz modeller idi.. aynı şekilde reeder sattılar Casper Venüs sattılar vb.. hep sıradan ürünler cihazlar.. şimdi Bim'de a101 de Xiaomi satilmasi diğer modeller gibi ( marka demiyorum) basit sıradan markaymis, modelmis imajı uyaracak. benim düşüncem bu.. bu mağazaların hedef kitlesinin çoğu Xiaomi yı bilmediği için yafta yemesi kaçınılmaz.. başkasınin fikrine saygı duyarım.. âcizane fikrim bu.. şunu belirteyim Xiaomi candır
:)

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
a101 veya bim de hiç kaliteli sağlam bir model (marka demiyorum) satıldığını gördünüz mü? mesela bim ve a101 samsungun modellerini sattı ama hep düşük işlemcili ramli basit kalitesiz modeller idi.. aynı şekilde reeder sattılar Casper Venüs sattılar vb.. hep sıradan ürünler cihazlar.. şimdi Bim'de a101 de Xiaomi satilmasi diğer modeller gibi ( marka demiyorum) basit sıradan markaymis, modelmis imajı uyaracak. benim düşüncem bu.. bu mağazaların hedef kitlesinin çoğu Xiaomi yı bilmediği için yafta yemesi kaçınılmaz.. başkasınin fikrine saygı duyarım.. âcizane fikrim bu.. şunu belirteyim Xiaomi candır
:)

Hmm A101'in marka imajının Xiaomi'nin marka imajına zarar vereceğini düşünüyorsunuz... Açıkçası düşünce biçimi beni gururlandırdı. Umarım söylediğiniz gibi olmaz hocam :)

enjoy_mi

Ya Sabur....
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yiğit Ali
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Memur
Konular
13
Hmm A101'in marka imajının Xiaomi'nin marka imajına zarar vereceğini düşünüyorsunuz... Açıkçası düşünce biçimi beni gururlandırdı. Umarım söylediğiniz gibi olmaz hocam :)
A101 veya bim gibi mağazalarin varlığı, çokluğu ekonomik olarak iyiye gidişatın göstergesi değildir tüm dünyada da bu geçerlidir.. neden büyük teknolojik mağazalar varken a101.. evet disbiritor olmadığı için ama ... inşallah ters tepmez .. saygılar

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
A101 veya bim gibi mağazalarin varlığı, çokluğu ekonomik olarak iyiye gidişatın göstergesi değildir tüm dünyada da bu geçerlidir.. neden büyük teknolojik mağazalar varken a101.. evet disbiritor olmadığı için ama ... inşallah ters tepmez .. saygılar

Ekonomik anlamda gidişata ilişkin bir yorum değildi hocam. Beni gurulandıran şey daha bir kaç yıl öncesine kadar ülkemizde bir elin parmağı kadar insanın bildiği bir markaya ait imajın ülkedeki en büyük perakende zincirlerinin marka imajının üzerinde yer almasıydı :)

Üst Alt