Satış SATILIK SIFIR BEYAZ Mi4 64GB [3G MODELİ] 1150 tl

daveygrohl

Xiaomi Shop
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
6
Sıfır sim kartı takılmamış beyaz 64GB'lik Xiaomi Mi4! İMEİ İŞLEMİYAPILARAK GÖNDERİLECEKTİR. (imei alıcı tarafından temin edilecektir.)

3G- WCDMA desteklemektedir. 4G-LTE yoktur. 3 GB RAM ve 4 çekirdek 2.5 Ghz SnapDragon işlemcisi ile Oyun Canavarıdır! Arka kamerası 13 MP, ön kamerası da birçok android telefondan daha kaliteli ve daha yüksek olan 8 MP'dir.

TAKAS YOKTUR! 9 TAKSİTLE ALMAK İSTENİRSE 1250 TL'den TAKSİTLİ İLAN AÇABİLİRİM. TAKSİTLİ ALIM İÇİN MESAJ ATIN, YARDIMCI OLURUM.

KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ KULLANMIYORUM. SADECE İSTANBUL AVRUPA YAKASI ELDEN TESLİM, HAVALE/EFT İLE ÜCRETSİZ KARGOLU GÖNDERİM VEYA SAHİBİNDEN ÜZERİNDEN GET İLAN AÇARAK SATIŞ YAPIYORUM.

SORULARINIZ VE İLETİŞİM BİLGİLERİ İÇİN LÜTFEN MESAJ ATIN! GÜN İÇİNDE DÖNÜŞ YAPARIM.

NOT: TELEFONUN ORJİNAL KUTUSU, ŞARJ ALETİ YOKTUR. FİYAT BU NEDENLE UYGUNDUR. SADECE TELEFON GÖNDERİLECEKTİR. KUTUSU VE ORJİNAL ŞARJ ALETİ ELİME GEÇİNCE FİYAT FARKLI OLACAKTIR! ŞİMDİ SATIN ALIRSANIZ KUTU VE ŞARJ ALETİ GELİNCE ÜCRETSİZ TESLİM EDİLECEKTİR.

Moderatör tarafında düzenlendi:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Bir konuyu açıklığa kavuşturmak gerekiyor sanırım. İmei kayıtlı gönderilecektir yazmışsınız ama hemen sonraki cümlelerde de imei alıcı tarafından sağlanacaktır demişsiniz. Bu da demek oluyor ki kayıt falan yok. Sadece imei değişimi var. İkisi çok farklı şeyler. Yanlış mı anlamışım?

Sent from my MI PAD using Tapatalk

daveygrohl

Xiaomi Shop
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
6
Doğru anlamışsınız, imei kaydından kastım imei tamir işlemi yapıldıktan sonra teslim edilmesidir. Pasaport kaydı değil yani.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Bir dipnot düşmekte fayda var. Pasaporta kaydedilen IMEI'ler 6 ay sonra falan kapanmaz. ;)

daveygrohl

Xiaomi Shop
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
6
Eğer pasaport kaydı yapan kişi yabancıysa ve ikamet belirtmediyse kapanır forumun en bilmiş üyesi :)

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Eğer pasaport kaydı yapan kişi yabancıysa ve ikamet belirtmediyse kapanır forumun en bilmiş üyesi :)
Birincisi: Sizinle daha önce hiçbir konuşmam olmadığından veya bir samimiyetimiz bulunmadığından şaka suretiyle söyleyecek olsanız dahi "Çok Bilmiş" gibi kırıcı ve hakaret içerikli bir söz kullanamazsınız. Kimse size bu hakkı vermiyor. Saygınızı koruyunuz lütfen!
İkincisi: Çok bilmiş demeden önce lütfen şu mevzuatı okuyunuz. Zaten yabancı olanların telefonları nasıl kayıt ettireceği açık ve net.
Bknz:

daveygrohl

Xiaomi Shop
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi Note 3
Konular
6
Burada bahsettiğim konu yazmıyor. Mobil operatör servislerine gidin ve ikamet adressiz yabancı uyruklu kişiye ait pasaportla kayıt işlemini sorun. 6 ay cevabını alınca tekrar bu konuya beklerim ;) Bizzat yaşadığım için biliyorum.

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Ülkemizde yaşayan Yabancı uyruklu kişilere ait cihazlar nasıl kayıt altına alınmaktadır?

Türkiye’de yaşayan yabancı uyruklulardan diplomat, askeri personel, öğrenci ve ikamet edenlerden;
• Diplomat ve askeri personelin pasaport veya kimlik belgesini,
• Öğrencilerin; öğrenim gördükleri okuldan alacakları öğrenci olduklarına dair belgeyi,
• İkamet eden diğerlerinin ise; ikamet belgesini ya da ikamet tezkeresini,
pasaportlarının aslını ibraz etmek suretiyle Abone Kayıt Merkezlerine sunmaları gerekmektedir.

Burada açık olmayan bir ifade mi var acaba? Evraklarda eksik varsa tabi bir süre sonra tespit edilip kapanır. Kayıtta gereken evraklar açıkça beyan edilmiş.

Son düzenleme:

ByKatre

Kafasına Göre..
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Mi9 SE
Konular
72
Ben size direk resmi yazıyı getiriyorum. Siz daha "şuna şuna" sorun diyorsunuz. Afedersiniz ama "Banane" o dediğiniz operatörlerden. Siz önce kendiniz araştırın. Bakalım resmi mevzuatta ne demiş? Neden kapanır 6 ay sonra? Bir eksik gedik mi oldu?

Musty

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xaomi Mi4
Konular
7
pasaportu verilen kişi yabancıysa ve ikamet vermediyse(veremediyse) 6 ay sonra kapanır diye anladım ben.

Üst Alt