Satış ⭐ SATILIK ⭐ Ryzen 5 3600 İşlemcili Masaüstü PC

uzmanadam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Note 8
Meslek
Grafiker
Konular
9
Ürün Durumu
Kullanılmış / İkinci El
Fiyat
6250
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhaba,

Elimde gaming bir masaüstü pc var.

Bilgisayar Özellikleri
  • AMD Ryzen 5 3600 İşlemci (Tray Değildir) Fanıyla Birlikte Orijinal Kutusu İçerisinde Gelmiştir
  • Corsair Vengeance 16GB Ram (2x8) 3000MHz
  • Gigabyte B450M S2H Anakart
  • Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition Ekran Kartı 8GB
  • Toshiba TR200 480GB SSD
  • Corsair Carbide Spec Delta 650W RGB Kasa
  • Akasa Vipeer R 14cm S-Flow Fan (2 Adet)
Makineyi toplamaya kalkarsanız ;
İşlemci: En uygun 1900 TL civarı
Ekran Kartı: Şuan piyasada aktif olarak satış yapan bir yer bulamadım bu nedenle en son ve en uygun satış rakamını baz alarak belirtiyorum 2500 TL civarı
Anakart: En uygun 600 TL civarı
Ram: 2x8GB Toplamı 610 TL civarı en uygun
SSD: En uygun 600 TL civarı
Kasa: En uygun 1.100 TL civarı
Fan: 2 adet fan toplamı en uygun 250 TL civarı

Toplam : 7.560 TL civarı tutmakta olup;

Benim Satış Fiyatım : 6.250TL - Ücretsiz Kargo

Cihaza bir kez olsun 1 tane dahi olsa oyun yüklenmemiştir. Oyun amaçlı asla kullanılmamıştır. Asla ve asla hor kullanılmamıştır. Sıfır ayarındadır. Kozmetik olarak 10/10 değerlere sahiptir. Gelip görün test edin kararınızı öyle verin. Zaten cihaz 1 veya 2 kez kullanıldı öyle uzun süreli bir kullanım söz konusu değil :) İşim gereği iMac 27" ve MacBook Pro kullandığımdan bu cihazımı bir kenara kaldırmış durumdayım.

Ek olarak; LG 27BK550Y-W Siyah 27" 5ms Full HD IPS Pivot Monitör vardır. Maksimum 1-2 kez kullanılmış olup kutusunda muhafaza edilmektedir. Piyasa fiyatı en uygun 2000 TL civarında olup bunu da ayrıca almak isteyen olursa eğer 1.250 TL'ye bırakacağım.

Fiyatlarda pazarlık payı yoktur. Takas yoktur.

NOT :
Tüm ürünlerin kutuları eksiksiz bir şekilde mevcut.
Tüm ürünlerin faturaları mevcut.
Tüm ürünlerin garantileri devam etmektedir (En az 1 yıl garantileri var - 11.11 kampanyası ile 2019 yılının Kasım ayında alınmıştı)
Ürünlerin kurulumunu bizzat kendim yaptım, termal macun vs. her şeyi özenle yaptım. Kasanın içi çiçek gibidir kalabalık kablo görüntüsü vs. yoktur.
Ürün kargoya verilirken kasa camı çıkartılıp kasa ve cam özenle paketlenecektir.

Ben ürünü bu fiyata satıyorum, şurada şu kadar diyen oradan alabilir benim makinem sıfır garantisi her şeyi var içine sinmeyen sıfırdan toplayıp alabilir :)

FOTOĞRAFLAR :
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Güzel sistem ama fiyat fazla olmuş hocam. O fiyata 0 GTX 1660 Süper bandında bilgisayar toplanıyor. Daha geçen arkadaş 2600 işlemci versiyonlu halini 4500'e bıraktı. Yine de iyi satışlar.

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156
Hayatımda ilk defa şiir gibi bir satış ilanı okudum. Düzenli, alıcıya her açıdan cevap verir nitelikte. Umarım gerçekten ihtiyacı olup doğru tüketim yapabilecek birine ulaşır.
Merhaba,

Elimde gaming bir masaüstü pc var.

Bilgisayar Özellikleri
  • AMD Ryzen 5 3600 İşlemci (Tray Değildir) Fanıyla Birlikte Orijinal Kutusu İçerisinde Gelmiştir
  • Corsair Vengeance 16GB Ram (2x8) 3000MHz
  • Gigabyte B450M S2H Anakart
  • Sapphire RX590 Nitro+ Special Edition Ekran Kartı 8GB
  • Toshiba TR200 480GB SSD
  • Corsair Carbide Spec Delta 650W RGB Kasa
  • Akasa Vipeer R 14cm S-Flow Fan (2 Adet)
Makineyi toplamaya kalkarsanız ;
İşlemci: En uygun 1900 TL civarı
Ekran Kartı: Şuan piyasada aktif olarak satış yapan bir yer bulamadım bu nedenle en son ve en uygun satış rakamını baz alarak belirtiyorum 2500 TL civarı
Anakart: En uygun 600 TL civarı
Ram: 2x8GB Toplamı 610 TL civarı en uygun
SSD: En uygun 600 TL civarı
Kasa: En uygun 1.100 TL civarı
Fan: 2 adet fan toplamı en uygun 250 TL civarı

Toplam : 7.560 TL civarı tutmakta olup;

Benim Satış Fiyatım : 6.250TL - Ücretsiz Kargo

Cihaza bir kez olsun 1 tane dahi olsa oyun yüklenmemiştir. Oyun amaçlı asla kullanılmamıştır. Asla ve asla hor kullanılmamıştır. Sıfır ayarındadır. Kozmetik olarak 10/10 değerlere sahiptir. Gelip görün test edin kararınızı öyle verin. Zaten cihaz 1 veya 2 kez kullanıldı öyle uzun süreli bir kullanım söz konusu değil :) İşim gereği iMac 27" ve MacBook Pro kullandığımdan bu cihazımı bir kenara kaldırmış durumdayım.

Ek olarak; LG 27BK550Y-W Siyah 27" 5ms Full HD IPS Pivot Monitör vardır. Maksimum 1-2 kez kullanılmış olup kutusunda muhafaza edilmektedir. Piyasa fiyatı en uygun 2000 TL civarında olup bunu da ayrıca almak isteyen olursa eğer 1.250 TL'ye bırakacağım.

Fiyatlarda pazarlık payı yoktur. Takas yoktur.

NOT :
Tüm ürünlerin kutuları eksiksiz bir şekilde mevcut.
Tüm ürünlerin faturaları mevcut.
Tüm ürünlerin garantileri devam etmektedir (En az 1 yıl garantileri var - 11.11 kampanyası ile 2019 yılının Kasım ayında alınmıştı)
Ürünlerin kurulumunu bizzat kendim yaptım, termal macun vs. her şeyi özenle yaptım. Kasanın içi çiçek gibidir kalabalık kablo görüntüsü vs. yoktur.
Ürün kargoya verilirken kasa camı çıkartılıp kasa ve cam özenle paketlenecektir.

Ben ürünü bu fiyata satıyorum, şurada şu kadar diyen oradan alabilir benim makinem sıfır garantisi her şeyi var içine sinmeyen sıfırdan toplayıp alabilir :)

Üst Alt