Yardım Sarz oluyor ama dolmuyor poco f1

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
Arkadaslar merhaba poco f1 cihazıma temiz kurulum yaptim miu 12 global surum kullaniyorum telefonun bataryası sıfır takıldi 6 ay kadar bi sure telefon sarz oluyor ama dolmuyor ve teli bi aciyorum 88 bi kapatiyorum kapaliyken sarza koyuyorum tel hic sarzi yok tel acilmiyor sonra yine sarza takiyorum 8 anlıcaniz sarz yuzdeleri birbirinden farkli sorunum nedir lutven bana yardimci olun yazilim mi donanimsal mi

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam sorununuz bataryanın kalitesiz oluşu gibi görünüyor kalibrasyon yapmayı tavsiye edeceğim fakat şarj tutmadığını söylüyorsunuz farklı bi adaptör ve kablo ile denediniz mi?

ozkanyalili

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
pocofone f1
Konular
17
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam sorununuz bataryanın kalitesiz oluşu gibi görünüyor kalibrasyon yapmayı tavsiye edeceğim fakat şarj tutmadığını söylüyorsunuz farklı bi adaptör ve kablo ile denediniz mi?
Öncellikle çok sağolun cevabın için sarz aleti 2 tane var % 100 sağlam dün miu 10 kararlı recovery yükledim ve sistemi kurdum güncelleme yaptım miu son sürüme kadar baktım yine aynı akşam tel format çekecekdim güncelleme yapacaktım bı baktım twrp silinmiş son çarem bugün batarya degistircekdim dün yatmadan normal reboot system yaptım sonra sarza koydum sabah bı baktım telefon düzelmiş çok şaşırdım şu an herşey normal ins duzelmistir

Üst Alt