sarjda telefon kapanıyor

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
sebebsız yere telefonun ısı derecesı 60 dayanıyor. sarj olmayı bırakıyor bundan ıkı ay önce de aynı sorun olmustu yenı ronm atınca duzelmiştı sımdı yıne aynı olay sarj almayı bırakıyor sıcaklık 60 c cıkıyor.. uç cesıt rom denedım ama cözulmedı sorunn .
sorun neıdr bulamadım .. bılgısı olan varmıdır

bıraz soguk bır yere koydum telı sıu anda ıscaklık 50 derece ıyı kötu sarj alıyor ama sorun ne cözemedımm .

Son düzenleme:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
bılgısı olan varmıdır mipro 7.10.5 rom var . mı-globale 7.9.21 denedım yıne aynı stabıle olanı denıcem bakalım nasıl olcak zor zar sarj %20 getırdım
kapanmmadan bı cözum lazım

dadaloglu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android 9.0
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
9
5v1a şarj makinesini de deneyin.

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
baska sarj aletı ıle yıne aynı fakat .. sarj olayı %20 gectıkten sonra olay kendılıgınden çözulduu. gecendede sarjı sogutarak %7o getırdıgımde rom degısıklıgı ıle yıne olay cözulmustu . ama sıcaklık degerı nıye bukadar yukselıyor onu anlamıs degılım . durduk yere bı bakıyorsun sıcaklık normalde 56c sarja baglayınca 60 dayanıyor ve tel sarj almayı bırakıyor.. 3 ay önce bu olay basıma gelmıs tı bakalım bu sefer nekadar surede yıne tekrarlayacak . dunden berı telefon normal degerlerde sıcaklı sarj almada sıkıntıda yok gayet stabıle döndu

,

Üst Alt