Yardım ŞARJ SORUNU!

kurt4194

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerim
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Pocophone kullanıcısıyım dün suya düşürdüm telefonu çıkardım kuruladım hiç bir sorun oluşmadı o gün sonrasında telefonu şarja takıyorum olmuyor. Telefonu kapatıp şarja taktığım da oluyor bir de dün güncelleme yaptım acaba yazılımsal olabilir mi ? Veya ne yapmamı önerirsiniz başka ?

Wisenky

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aldous
Cihazım
mi
Konular
23
Pocophone kullanıcısıyım dün suya düşürdüm telefonu çıkardım kuruladım hiç bir sorun oluşmadı o gün sonrasında telefonu şarja takıyorum olmuyor. Telefonu kapatıp şarja taktığım da oluyor bir de dün güncelleme yaptım acaba yazılımsal olabilir mi ? Veya ne yapmamı önerirsiniz başka ?
şarj portu oksitlenmiş olabilir cihazı parçalarına ayırıp kurumasını bekleyin asla pirince koymayın saç kurutma makinesiyle kurutmayın ve şarja takmayın

Oyla:

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
bence hemen servise götürün kullanmanız hata

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Trissandom

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Pocophone F1
Konular
61
Elektrik devreleri şase yaparsa makineyi tuğla olarak kullanırsınız, acilen servise verin.

Oyla:

kurt4194

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerim
Cihazım
Pocophone F1
Konular
5
Bir kaç gün kontrol edeceğim düzelmezse veririm servise şarjı da iyi gidiyor bir değişiklik yok bataryada tek sıkıntı kapalıyken şarj oluyor farklı şarj aleti deneyeceğim veya yazılımsal diye de düşünüyorum bakalım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

şarj portu oksitlenmiş olabilir cihazı parçalarına ayırıp kurumasını bekleyin asla pirince koymayın saç kurutma makinesiyle kurutmayın ve şarja takmayın
Pirince koyabilirsin diyor arkadaşlar zararlı mı başkan?

Oyla:

Sami15/07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alisami
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Kardeşim telefonun şarj soketi oksitlenmiş güvendiğin bi telefoncuya gotur temizlesin pirinç artık işe yaramayabilir çünkü içi artık kurumuş tur

Oyla:
Üst Alt