İnceleme Şarj soketi

Emrekubasik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
3
Merhaba cihaz açıkken bilgisayar görüyor fakat fasboot a aldığım zaman pc görmüyor. Bu yüzden rom atamıyorum. Tamirci soket değişmesi gerekiyor diyor. Ben anlamadım piyasada soket bulamadık. Sizin bildiğiniz var mı veya nasıl bir yol izlemeliyim. Uzun lafın kısası cihaz fastboot da pc görmüyor. Driverler tam

dark_guest

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi note 10 Pro
Meslek
Bilgisayar Prog.
Konular
24
Merhaba cihaz açıkken bilgisayar görüyor fakat fasboot a aldığım zaman pc görmüyor. Bu yüzden rom atamıyorum. Tamirci soket değişmesi gerekiyor diyor. Ben anlamadım piyasada soket bulamadık. Sizin bildiğiniz var mı veya nasıl bir yol izlemeliyim. Uzun lafın kısası cihaz fastboot da pc görmüyor. Driverler tam
Hocam başka bir pc de veya değişik bir kablo ile bağlamayı denedinmi? Cihaz yeni mi?

yakuphitget

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi 10 t pro
Konular
3
Aynı sorun bende vardı eskiden PC görüyordu şimdi görmüyor başka bir PC de denedim sorun çözüldü , şarj soketi sorunu çok saçma telefon açıkken görüyorsa neden fastbootta görmesin o tamirciye gitmeyin bence sadece kendi cebini düşünüyor

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
windows 10 ile gelen bi sorun vardı onun için usb çoklayıcı kullanıp deneyin. Bir başka sorunda telefonu usb hata ayıklama ile bağladığınızda yetkilendirme yapmamış olabilirsiniz.

Emrekubasik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi note 10
Konular
3
Başka bilgisayarda denedik fakat yine görmedi
Hocam başka bir pc de veya değişik bir kablo ile bağlamayı denedinmi? Cihaz yeni mi?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynı sorun bende vardı eskiden PC görüyordu şimdi görmüyor başka bir PC de denedim sorun çözüldü , şarj soketi sorunu çok saçma telefon açıkken görüyorsa neden fastbootta görmesin o tamirciye gitmeyin bence sadece kendi cebini düşünüyor
Bu konuda haklısınız ama telefonu USB ile şarj a bağladığım zaman sadece şarj oluyor soket ile biraz oynadığım zaman hızlı şarja geçiyor sanırım soket teması olmuyor ama sonuçta bilgisayar görüyor ama fastboot da görmüyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

windows 10 ile gelen bi sorun vardı onun için usb çoklayıcı kullanıp deneyin. Bir başka sorunda telefonu usb hata ayıklama ile bağladığınızda yetkilendirme yapmamış olabilirsiniz.
Cihazın bootloader kilidi açık yarın telefonun alıp kendim imei atmayı deneyeceğim bakalım ne olacak zaten soket bulamadım

Üst Alt