Yardım Şarj söketi

gafoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xioami mi 6
Konular
1
Telefonu sıfır aldım fakat şarj kablosu yerinde durmuyor. En ufak temasta yerinden çıkıyor. Kulaklık adaptörü aynı şekilde hareketli durumda müzik dinleyemiyorum. Acaba garantiye versem düzeltilir mi? Yoksa bu sorun devam eder mi?

manas_ozkan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Redmi note 5
Konular
17
Öyle bi sıkıntı varsa gönder garantiye hocam. Başka şarj kablosu ile de dene önce onda da aynısı oluyorsa gönder garantiye.

Oyla:

gafoo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Xioami mi 6
Konular
1
Telefonu sıfır aldım fakat şarj kablosu yerinde durmuyor. En ufak temasta yerinden çıkıyor. Kulaklık adaptörü aynı şekilde hareketli durumda müzik dinleyemiyorum. Acaba garantiye versem düzeltilir mi? Yoksa bu sorun devam eder mi?

Peki tahmini ne kadar sürede yaparlar bilginiz var mı acaba?

Oyla:

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Oda olabilir bayağıdır garantilik işim olmadı da yolladıklarım hep 30du. Her halükarda uzun süre bekliyoruz malesef
Ben toplam 3 kere cihaz yolladım kargoya verdim ertesi gün ellerine ulaştı tamir edildi ve geri gönderildi 2-3 gün içerisinde. Son yollayışımda 1 buçuk hafta kalmıştı sadece hocam. Yoğunluğa göre değişiyor sanırım serviste kalma durumu emin değilim

Kral Max 2 adlı cihazımdan, Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Oyla:

smlknr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Cihazım
XİAOMİ-Mİ 6
Konular
12
Hocam telefonu alalı ne kadar oldu bilmiyorum ama ben 1 sene önce aldım uzun zamandır bende de sokette ayarsızlik vardı garantiye yollayacaktım. Aklıma sıradan bir telefoncuya götürmek göstermek geldi. Götürdüm telefonu soketin içerisinde pislik var dedi 10 dakika uğraştı temizledi inanır mısın bir avuç pislik çıktı neredeyse. İçinde birşey kalmadı şimdi harika oldu. 10 numara sağlam çalışıyor. Kabloyu tak telefona geç halay başına salla çıkmaz soketten öyle sağlam artık. Garantiden önce soket içerisine baktırmani öneririm.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt