Çözüldü Şarj soketi

krafoe

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Önder
Cihazım
Redmi note 4
Konular
2
Arkadaşlar merhaba. 1 hafta önce xiaomi aldım. Ondan önce 5 yıllık iphone kullanıcısıydım. Her şey iyi güzel derken dün telefon şarj halindeyken çok hafif bir şekilde yere düştü. Yere düşünce şarj soketine bir şeyler oldu. Şarj oluyor ancak kablonun ucu tam oturmuyor takınca gevşek duruyor.

Belirttiğim gibi daha 1 haftalık telefon. delta servis garantisi var. Ne yapmamı önerirsiniz?

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Merhaba;

Cihazınızın sağlıklı onarımı için tarafımıza yollamanızı isteriz. Özel mesaj yoluyla cihaz bilgilerini paylaşıp sormak istediklerinizi de sorabilirsiniz.

Saygılar,
Delta Servis

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11
Merhaba;

Cihazınızın sağlıklı onarımı için tarafımıza yollamanızı isteriz. Özel mesaj yoluyla cihaz bilgilerini paylaşıp sormak istediklerinizi de sorabilirsiniz.

Saygılar,
Delta Servis
ucretli di mi

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0

Merhaba;

Cihazınız incelendikten sonra bu tip bilgiler verilmektedir. Cihazınızı yollamadan önce bize cihaz bilgilerini yollarsanız seviniriz.

Saygılar,
Delta Sevis

Tiraki59

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
asus zenfone
Konular
11
Merhaba;

Cihazınız incelendikten sonra bu tip bilgiler verilmektedir. Cihazınızı yollamadan önce bize cihaz bilgilerini yollarsanız seviniriz.

Saygılar,
Delta Sevis
cihaz benim degil basligi acan ben degilim de redmi note 4 delta garantili urunum bugun geldi suan kutuyu acicam. bir sorun vesaire yasadigimda sizinle yasayacaklarimi cok merak ediyorum Delta Servis 1 . siz de biliyosunuzdur internette hakkinizda hic de iyi seyler yazilmiyor. muhtemelen tuketici h.hakem heyetiyle cozulur bizim isimiz :))))'

Delta Servis 2

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
cihaz benim degil basligi acan ben degilim de redmi note 4 delta garantili urunum bugun geldi suan kutuyu acicam. bir sorun vesaire yasadigimda sizinle yasayacaklarimi cok merak ediyorum Delta Servis 1 . siz de biliyosunuzdur internette hakkinizda hic de iyi seyler yazilmiyor. muhtemelen tuketici h.hakem heyetiyle cozulur bizim isimiz :))))'

Merhaba;

Öncelikle cihazınızı iyi günlerde kullanın. Umarım bir sorun yaşamazsınız tabi ama olur da cihazla alakalı bir problem yaşarsanız bizle yaşamayacağınıza sizi temin ederim. En ufak aklınıza takılan bir şey olursa ister başlık altında ister özel mesaj yoluyla bizle iletişim de kalabilirsiniz. Amacımız verdiğimiz hizmeti her zaman daha iyi seviyelere getirip müşteri memnuniyetini arttırmak.

Saygılar,
Delta Servis

Nester

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasanak
Cihazım
Hasan
Konular
1
Yapmanız gereken kablonun telefona girdigi yeri bir pense yardimi ile yavaşça sıkın sorununuz çözülecektir

Üst Alt