Yardım Şarj soket tamir

longfeng

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Black shark
Konular
5
Arkadaşlar merhaba black shark telefonumda şarj soket yeri temassızlık problemi yaşıyordum. Internetten parça aldım kadıköyde dolandırıcı bir telefoncu (Kaya iletişim hasanpasa) 150 TL paramı alıp yeni soketi taktı ama telefon %1 şarjı 1 saatte dolduruyor.

Bu telefonu adam gibi tamir edebilecek bir yer varsa bilgilendirir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum

aktan1453

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Konular
15
Arkadaşlar merhaba black shark telefonumda şarj soket yeri temassızlık problemi yaşıyordum. Internetten parça aldım kadıköyde dolandırıcı bir telefoncu (Kaya iletişim hasanpasa) 150 TL paramı alıp yeni soketi taktı ama telefon %1 şarjı 1 saatte dolduruyor.

Bu telefonu adam gibi tamir edebilecek bir yer varsa bilgilendirir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ediyorum
Hocam forumda Zenex hocamız var kendiniz isterseniz yazın hocamıza size yardımcı olur

Oyla:

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
farklı bir şarj cihazı+kablo ile denediniz mi? ayrıca bataryada da problem olabilir. soketle ilgili olmayabilir

Oyla:

longfeng

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Black shark
Konular
5
farklı bir şarj cihazı+kablo ile denediniz mi? ayrıca bataryada da problem olabilir. soketle ilgili olmayabilir
Denedim hocam şarj alma gücü çok yavaş. Ampera uygulaması ile ölçüm yaptım orjinal şarj aletinde 939-1030aM arası enerji çekimi var.

Oyla:

longfeng

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Black shark
Konular
5