Yardım Şarj sıkıntısı mi9se

Çetin60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Mıuı 11 global kullanmayorum son günlerde şarj sıkıntısı var telefonda hangi uygulamaya girsem o uygulama çok şarj yiyor ayrıca %100 olduğundan 20 dk kadar bekliyorum arkadaşımla 40 dk kadar wp üzerinde görüntülü konuştum %89 dan %68 düştü normal değil iyice telefondan soğudum ilk aldığım gibi olsa keşke birde pil tasarrufunda kullanmayorum normalde kullansak ne olur acaba
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Mıuı 11 global kullanmayorum son günlerde şarj sıkıntısı var telefonda hangi uygulamaya girsem o uygulama çok şarj yiyor ayrıca %100 olduğundan 20 dk kadar bekliyorum arkadaşımla 40 dk kadar wp üzerinde görüntülü konuştum %89 dan %68 düştü normal değil iyice telefondan soğudum ilk aldığım gibi olsa keşke birde pil tasarrufunda kullanmayorum normalde kullansak ne olur acaba
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam normal şartlarda pil tasarrufunda kullanmak size çok bir fayda sağlamaz sanırım bunun deneyleri vardı. Onun dışında en son ne zaman telefonunuza hard reset attınız

Oyla:

Çetin60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Hocam normal şartlarda pil tasarrufunda kullanmak size çok bir fayda sağlamaz sanırım bunun deneyleri vardı. Onun dışında en son ne zaman telefonunuza hard reset attınız
Hiç bir zaman reset atmadım IMEI gidebilirimiş

Oyla:

haktanerk

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Haktaner
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
28
Hocam yüklü olup olmadığını nasıl anlarız
Telefonu kapatın hocam ses açma ve güç tuşuna basılı tutun telefon titreyene kadar. Titreyince bırakın şu aşağıdaki iki ekrandan biri geliyorsa yüklüdür hocam

Ekli dosyalar

• images-3.jpeg
    images-3.jpeg
    28,2 KB · Görüntüleme: 10
  • images-2.jpeg
    images-2.jpeg
    7 KB · Görüntüleme: 10
Oyla:

Çetin60

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mücahit
Cihazım
Mi9 se
Konular
22
Telefonu kapatın hocam ses açma ve güç tuşuna basılı tutun telefon titreyene kadar. Titreyince bırakın şu aşağıdaki iki ekrandan biri geliyorsa yüklüdür hocam
Hocam beni o menüye atmadı 3 tane seçenekli bir menüye attı wipe data felan yazıyordu

Oyla:
Üst Alt