Soru Şarj sebebiyle Vacuum Mop Pro

numbernine

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eda kilinc
Cihazım
vacuum mop pro
Konular
1
Merhaba, bizim makinemiz Vacuum Mop Pro ve üç gün önce satın aldık. Sorunumuz ilk haritalamayı bitirememek. Maalesef haritalama bitmeden şarjı bitiyor ve şarj ünitesine geri dönüş yapıyor. Daha sonra temizliğe başladığımda, haritalama tekrar başlıyor ve yine aynı sorun tekrarlanıyor. Evimizin salon ve mutfak kısmında Wifi biraz daha az çekiyor, bu sorun yaratıyor mu acaba diye düşünüyorum ama emin değilim. Sarji uzun sürsün diye sessiz mod ve kenarları süpür de yaptım ama maalesef olmadı. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bir fikriniz var mıdır ? Çok teşekkürler

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Merhaba, bizim makinemiz Vacuum Mop Pro ve üç gün önce satın aldık. Sorunumuz ilk haritalamayı bitirememek. Maalesef haritalama bitmeden şarjı bitiyor ve şarj ünitesine geri dönüş yapıyor. Daha sonra temizliğe başladığımda, haritalama tekrar başlıyor ve yine aynı sorun tekrarlanıyor. Evimizin salon ve mutfak kısmında Wifi biraz daha az çekiyor, bu sorun yaratıyor mu acaba diye düşünüyorum ama emin değilim. Sarji uzun sürsün diye sessiz mod ve kenarları süpür de yaptım ama maalesef olmadı. Acaba bu sorunu nasıl çözebilirim bir fikriniz var mıdır ? Çok teşekkürler
seçenekler arasında kenarları süpür diye bir seçenek var. haritalamaya başlamadan o seçeneği açıp da başlarsanız her yeri gezmek yerine kenarları gezer ve yaklaşık 45 dk civarında haritalama biter..

nocnoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
noc
Cihazım
mi8
Konular
17
ben de sessiz modda haritalama denedim vakit geç olduğu için , 20 dk süren standart+kenarları süpür süren evi 30dk da (sessiz+kenarları süpür) bitirebildi.
sessiz mod daha yavaş oluyor.

Üst Alt