Soru Sarj problemi

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Arkadaslar 2 yillik bir note 4 cihazinda sarjda oldugu anda pil 90% oldugu anda otomatik sarji kesiyor. Yeniden takmamla sarj oluyor. Hicbirsey denemedim henuz rom hard reset filan. Bilgisi olan varmi bu konuyla ilgili.

anildinc1

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
anil
Cihazım
Mi 9T Pro Redmi
Meslek
Teknisyen
Konular
8
Batarya miladi çoktan doldurmus hocam zaten normal bir bataryanin gücü 8 ay 12 ay arasi bir sey bataryanın gidiside kötüdür zaten sarj konusunda dogrumudur

Oyla:

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Batarya miladi çoktan doldurmus hocam zaten normal bir bataryanin gücü 8 ay 12 ay arasi bir sey bataryanın gidiside kötüdür zaten sarj konusunda dogrumudur
Aynen sarj cabuk bitiyor hocam. Bende ondan suphe etdim amma belki sorun baskadir diye konu acdim. Cevabiniz icin tesekkur ederim.

Oyla:

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Aynen sarj cabuk bitiyor hocam. Bende ondan suphe etdim amma belki sorun baskadir diye konu acdim. Cevabiniz icin tesekkur ederim.
Benim cihazda bu gün itibariyle 2 yıl 1 ay oldu miui 11 güncellemesinden sonra batarya konusunda başta sıkıntı çektim. 5 saat civarı ekran süresi veriyordu. Temiz kurulum yaptım şimdi kullanıma bağlı 7-9 saat arası değişiyor. Şimdilerde fark ettiğim tek sıkıntı %90-100 arası şarj çok yavaş oluyor ve o %90 çabuk düşüyor sonra stabil. Size tavsiyem fabrika ayarlarına dönüp telefonu bir rahatlatmanız olacaktır. Orijinal batarya bulmak imkansız gibi bir şey çünkü.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

İqbal12

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
İqbal
Cihazım
Redmi note 5
Konular
13
Benim cihazda bu gün itibariyle 2 yıl 1 ay oldu miui 11 güncellemesinden sonra batarya konusunda başta sıkıntı çektim. 5 saat civarı ekran süresi veriyordu. Temiz kurulum yaptım şimdi kullanıma bağlı 7-9 saat arası değişiyor. Şimdilerde fark ettiğim tek sıkıntı %90-100 arası şarj çok yavaş oluyor ve o %90 çabuk düşüyor sonra stabil. Size tavsiyem fabrika ayarlarına dönüp telefonu bir rahatlatmanız olacaktır. Orijinal batarya bulmak imkansız gibi bir şey çünkü.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Mecburen artik denerim hocam bilginiz icin tesekkurler

Oyla:
Üst Alt