Yardım Şarj Problemi

skalaytr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
note 10 Pro
Konular
20
Telefonu alalı 1.5 yıl oldu son zamanlarda şarjı hissedilir derecede az gitmeye başladı. İlk zamanlar şarjdan söktüğümde epey bir süre yüzde yüz duruyordu şimdi hızlı bir şekilde düşüyor. Bu güncellemelerle mi alakalı yoksa batarya ömrünü mü tamamladı başına gelen var mı?

attcaksaw

Cezalı Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut Furkan
Cihazım
Mi 9 SE
Meslek
Bar Şefi
Konular
99
Telefonu alalı 1.5 yıl oldu son zamanlarda şarjı hissedilir derecede az gitmeye başladı. İlk zamanlar şarjdan söktüğümde epey bir süre yüzde yüz duruyordu şimdi hızlı bir şekilde düşüyor. Bu güncellemelerle mi alakalı yoksa batarya ömrünü mü tamamladı başına gelen var mı?
Batarya ömrünü yitirmiştir normal olarak.

Oyla:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Her ikisi de hocam. Belli bir şarj döngüsüne ulaşan bataryalar böyle durumlara sebep olabilirken, güncellemelerle beraber zamanla gelişen uygulamaların harcadığı/çektiği enerji artabiliyor.

Oyla:
Üst Alt