Yardım Şarj kulaklık ve pc sorunu

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Merhabalar daha öncede buna benzer konuları tek tek inceledim fakat hiç bir yararını görmedim cihazı ikinci el olarak aldım batarya tüketimi vs herşeyim mükemmel fakat gel gelelim ki hızlı şarj özelliği çalışmıyor cihazın kulaklık görmüyor ve bilgisayara bağladığımda da görmüyor bir kaç telefon tamiri yapan yere gösterdim fakat soket değişmesine rağmen sorun çözülmedi ve soketten değil içerisinde film board gibi birşey var onun değişmesi gerektiğini ve cihazın daha önce tamir gördüğünü söyledi İstanbul büyükçekmece de oturuyorum bana bu konuda önerisi veyahut yardımcı olabilecek arkadaşlar varmı lütfen yardımlarınızı bekliyorum..

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
Oyla:

KASIMM

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammet
Cihazım
Mi 8
Meslek
Tekniker
Konular
42
İstersen özelden numarasını yollarım. Çünkü benimde benzer bir sıkıntım olmuştu halletmişti.

Oyla:

cemalpcnk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Cemal
Cihazım
Mi 8
Konular
7
arkadaşlar benimkide bazen sarja takıyorum sarj oluyor yazıyor fakat yarım saat sonra tekrar bakıyorum telefon hiiç sarj olmamış bide sarji %1 azalmış sonra sarj cihazını çıkarıp tekrar takıyorum bu keze hızlı şarj oluyor yazıyor bu kez sarj almaya başlıyor bunu 2 orjinal sarj cihazindada denedim arada bir böyle yapıyor neden olabilir bu ?

Oyla:

Ozgur19033

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xaomi mi8
Meslek
Barilla-Saha Satış
Konular
10
İstersen özelden numarasını yollarım. Çünkü benimde benzer bir sıkıntım olmuştu halletmişti.
Yolla olur hocam ama yazılım işine bakıyorum ben sadece dedi arkadaşı yapıyormuş herhalde sen gene gönder görüşeyim

Oyla:
Üst Alt