Soru şarj kablosu / hangisini seçmeliyim

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 12.0.2.0
Telefon Modeli
mi 8
Bootloader Kilidi
Kapalı
Mi8 telefonumun kutusundan çıkan kabloyu kullanmaktaydım (2018 aralık ayında almıştım sanırım telefonumu), geçtiğimiz gün neredeyse sarj etmediğini farkettim. İlk başta telefon şarj girişi arızalanmıştır diye düşündüm (kabloyu çok dikkatli kullanıyorum) fakat korktuğum gibi olmadı ve sarj kablosu bozulmuş.

Baseus Gold Belt Usb 5.0A Type C Hızlı Şarj Usb Kablo 2 Metre
Baseus Cafule Series Metal USB TO TYPE-C 40W 2M Şarj Veri Kablosu

Bu iki kabloyu almak istiyorum sanırım ilk sırada bulunanı alacağım fakat yakın zamanda kablo almış ve memnun kalmış olan var ise onlarında marka/model önerilerini değerlendirmek istedim. Önerilerinize açığım.
Ekeleme: Bimde satılan M. Original marka kablodanda çokça memnun olanları gördüm. 5 de 1 i fiyatın alıp kullanılır mı acaba?

dokidoki

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
gökhan
Cihazım
bb q10
Konular
10
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Stoya Bimdekini kullanıyordu galiba, memnundu da.
Bende sizin mesajınız ardından konusunu buldum.
Eyüp Batuhan, Kesinlikle, hala kullanıyorum,bozulsa atsam içim yanmaz giggle~~
Bende bizim bimlerde hala stokta bulunuyorsa yarın bir gidip bakayım 5 de 1 i fiyarına bu performanstaysa bence yeterli. Yaklaşık 8 ay olmuş sanırım siz alalı.

Type c lerden birtane kalmış alıp denedim hemen. Düzgün çalışıyor, hızlı şarj aktif, bazı kullananlarda tek yönde hızlı şarj oluyormuş benim 2 yondede aktif. Ampere uygulamasında 2800 mA civarında görebiliyorum . Keşke 1.5 metrelik seçeneği de olsaymis. Yarın birtanede lightning kablo deneyeceğim .8 senedir aynı kabloyu kullanıyorum bakalım ios tarafinda da aynı performansı gösterecekmi.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt