Yardım Şarj ile alakalı sorunlar.

linbuop

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yahya
Cihazım
mi a1
Konular
1
Telefonum ilk önce şarjdayken prizden çıkardığımda telefonun yeniden başlamasıyla ortaya çıktı daha sonra sarj almamaya mesela bı kaç saat kullaniyorum takıyorum şarja almıyor alması için tekrardan başlatmam gerekiyor bazen tekrardan başlatsam bile almadığı oluyor. Garantiye yollamayı düşünüyorum ama malum çok fazla şikayet var garanti sorunlari ile ilgili. Bataryayı değiştirsem düzelir mi acaba yada siz ayni sorunu yaşıyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Telefonum ilk önce şarjdayken prizden çıkardığımda telefonun yeniden başlamasıyla ortaya çıktı daha sonra sarj almamaya mesela bı kaç saat kullaniyorum takıyorum şarja almıyor alması için tekrardan başlatmam gerekiyor bazen tekrardan başlatsam bile almadığı oluyor. Garantiye yollamayı düşünüyorum ama malum çok fazla şikayet var garanti sorunlari ile ilgili. Bataryayı değiştirsem düzelir mi acaba yada siz ayni sorunu yaşıyor musunuz? Yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

Hocam bu 3310 telefon değil ki arka kapağı çıkarıp batarya değişimi yapılsın ?
Garantili cihaza servis harici müdahale etmemek lazım, belki sorun şarj giriş kısmındadır? En iyisi garanti bitmeden servise vermek.

Oyla:

Devransahinx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Devransahinx
Cihazım
Redmi note 7
Konular
79
Garantiye gönder bir sıkıntı çıkarsa yine gönder

Oyla:

linbuop

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
yahya
Cihazım
mi a1
Konular
1
Garantiye gönder bir sıkıntı çıkarsa yine gönder
Guvenebilsem gondericem bide 20 gun beklemem gerek
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam bu 3310 telefon değil ki arka kapağı çıkarıp batarya değişimi yapılsın ?
Garantili cihaza servis harici müdahale etmemek lazım, belki sorun şarj giriş kısmındadır? En iyisi garanti bitmeden servise vermek.
Bi yerde okumuştum bataryadan dolayida olabilir diye ayrıca hocam söküm işlerini iyi yapıyorum sorun olmaz garantiye yollamak istemiyorum dahada bozarlar güvenemiyorum

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt