Yardım Şarj Hızlı Bitmesi Ve Isınma

breaker37

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre çelik
Cihazım
redmi 5plus
Konular
1
Öncelikle merhaba redmi5 plus kullanıcısıyım hepsi buradadan sipariş verdim 1 haftadır kullanıyorum Instagram WhatsApp ara sıra kısa süreliğine oyunlarda çok şarj yiyo bide ısınıyo telefonum şarja takılı ikende çok ısınıyo bugün farkettim onuda telefonu daha yeni aldım çok 1 haftalık telefonun bunu yapmaması lazım açıp kapandığında %5 gibi şarj iniyor aldığıma pişman oldum desem yeridir ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Şarjda ve oyunda ısınması normal de açılıp kapanmasında o kadar şarj gitmesi normal değil. Yakın zamanda benzer sorun için duo uygulamasının güncellemelerini veya kökten kaldırmak işe yaratmıştı.

Oyla:

Burakk93

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
25
Öncelikle merhaba redmi5 plus kullanıcısıyım hepsi buradadan sipariş verdim 1 haftadır kullanıyorum Instagram WhatsApp ara sıra kısa süreliğine oyunlarda çok şarj yiyo bide ısınıyo telefonum şarja takılı ikende çok ısınıyo bugün farkettim onuda telefonu daha yeni aldım çok 1 haftalık telefonun bunu yapmaması lazım açıp kapandığında %5 gibi şarj iniyor aldığıma pişman oldum desem yeridir ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben de n11 com'dan yeni aldım üç gündür kullanıyorum, oyun oynamıyorum fakat oyunlarda olağandan fazla şarj yemesi çok normal, diğer uygulamalarda da yoğunluk ve parlaklık üst düzeyde ise yiyebilir fazla, ama kapanıp açıldığında o kadar şarj yemesi normal değil.

Oyla:
Üst Alt