Soru şarj göstergesinin yanındaki yeşil ışık

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Hyperos A14
Telefon Modeli
garnet
Bootloader Kilidi
Kapalı
Kaç dk geçti, arka plan uygulamalarını da kapattım, uçak moduna da aldım ancak bu simge bazen beliriyor ve gitmiyor. Kendimi izleniyor ve dinleniyor gibi hissediyorum. Bu bir erişim göstergesi gibi duruyor (mikrofon, kamera vs) bunu hangi uygulama kullanıyor nasıl bulabilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

grosmall

..::BESMELESİZ İŞTE HAYIR YOKTUR:::..
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ABDULLAH
Cihazım
Mi 13 t
Konular
2
Kaç dk geçti, arka plan uygulamalarını da kapattım, uçak moduna da aldım ancak bu simge bazen beliriyor ve gitmiyor. Kendimi izleniyor ve dinleniyor gibi hissediyorum. Bu bir erişim göstergesi gibi duruyor (mikrofon, kamera vs) bunu hangi uygulama kullanıyor nasıl bulabilirim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yüz algılama sensörü ekrana baktığın süre boyunca ekranın kapanmamasini sagliyor

Oyla:

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

hasankasabara

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Redmi note 10
Meslek
İç Güvenlik
Konular
48
konum ve ses izni simgesi kardeşim bir uygulama kullanıyor isen ve o uygulamaya bu izinleri verdi isen uygulama ayarlarından konum ve ses iznini sadece o uygulamayı kullanırken ver seçeneğini işaretle bildirim panelini aşağı kaydır yeşil simgeye dokun hangi uygulama o ışığı yakmaya izin veriyor ise onu kapat reis

Oyla:

Barca

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
13 pro 5g
Meslek
Tekniker
Konular
105
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konum ve ses izni simgesi kardeşim bir uygulama kullanıyor isen ve o uygulamaya bu izinleri verdi isen uygulama ayarlarından konum ve ses iznini sadece o uygulamayı kullanırken ver seçeneğini işaretle bildirim panelini aşağı kaydır yeşil simgeye dokun hangi uygulama o ışığı yakmaya izin veriyor ise onu kapat reis
Uygulama ayarlarında son kullanılan izinlere bakıyorum hiçbiri değil. Acaba arkadaşın dediği gibi yüz tanıma mı diyeceğim de o da her zaman değil bazen yapıyor. Kamerayı açınca gidiyor

Oyla:
Üst Alt