Haber Şarj etmenize gerek olmayan akıllı saat: Matrix PowerWatch 2

Sabah bazı haber başlıklarını okurken ilgimi çekti.Paylaşmak istedim.

CES 2019 fuarının yoğun gündemine dahil olan yeni akıllı saat modeli Matrix PowerWatch 2, şarj etmenize gerek olmayan yapısıyla dikkat çekiyor.
Peki saat bunu nasıl sağlıyor?
Matrix Industries firması tarafından 2016’dan beri geliştirilen akıllı saat PowerWatch X (1.versiyon), gücünü vücudunuzdan alıyordu.
Özel bir termoelektrik enerji dönüştürücü kullanan akıllı saat, bu sayede vücudunuzun ürettiği ısıdan enerji üretebiliyordu.
Siz aktif olduğunuz zaman o da kendisini şarj edebilen ürün, tanıtıldığında çok dikkat çekmişti.
İşte aynı firmadan bu sefer Matrix PowerWatch 2 akıllı saat modeli geldi.
İlk model gibi vücut ısısını aktif olarak kullanabilen saat, buna ek olarak bir de güneş paneli taşıyor. Yani hem vücut ısısından hem de güneşten enerji üreten ürün, tahmin edebileceğiniz üzere dış mekan kullanımına uygun tasarlanmış.
Bünyesinde renkli bir ekran yer alan saat, hem iOS hem de Android telefonlarla bağlantı kurabiliyor.
Aktivite takibi ve nabız ölçümü yapabilen ürün, GPS desteğiyle konum belirleme gerçekleştirebiliyor.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
İşte bu verimli ise alınır

Sakin61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tolga
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Jeodezi
Konular
3
Beklediğim saat geldi çok şükür. Fiyat uçuk değilse alırız bir tane.

kaiser soze

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
.
Cihazım
.
Konular
11
Ön sipariş verenlere 200 $ cık fiyatı var. Benim Redmi Note 5 ile neredeyse aynı fiyat. :P

Meraklısı için ve üst düzey cihaz kullananlar için birşey diyemem ama bir aksesuar için aşırı pahalı yahu.

Üst Alt