Yardım Şarj cihazı için ne tavsiye edersiniz

bestdelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yeterli
Cihazım
Mi not 3
Konular
6
3 yıldır mi note 3 kullanıyorum. Kutu içerisinden çıkan aparat ile kullanılan Amerikan uçlu şarj cihazını kaybettim. İnternetten MDY-08-EI model bir tane cihaz aldım ama şöyle bir durum var orijinal gibi hızlı değil bazen hızlı şarj ediyor bazen normal, birde ilk 15 dakika şarj sırasında enerji sürekli olarak gidip geliyor telefon sürekli sesli uyarıyor. Şimdi nereden şarj cihazı alabilirim. Neyi tavsiye edersiniz birde MDY-10-EF modeli var sizce nasıl

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
3 yıldır mi note 3 kullanıyorum. Kutu içerisinden çıkan aparat ile kullanılan Amerikan uçlu şarj cihazını kaybettim. İnternetten MDY-08-EI model bir tane cihaz aldım ama şöyle bir durum var orijinal gibi hızlı değil bazen hızlı şarj ediyor bazen normal, birde ilk 15 dakika şarj sırasında enerji sürekli olarak gidip geliyor telefon sürekli sesli uyarıyor. Şimdi nereden şarj cihazı alabilirim. Neyi tavsiye edersiniz birde MDY-10-EF modeli var sizce nasıl
Dediğiniz şarjı kullanıyorum hocam hızlı şarj ediyor. Kabloda bir sıkıntı olmasın? Veya taktiginiz prizi değiştirin hocam. Olmazsa şarjı başka telde deneyin yine aynı şeyler oluyorsa arızalıdır garantiliyse gönderin.

Oyla:

bestdelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yeterli
Cihazım
Mi not 3
Konular
6
Dediğiniz şarjı kullanıyorum hocam hızlı şarj ediyor. Kabloda bir sıkıntı olmasın? Veya taktiginiz prizi değiştirin hocam. Olmazsa şarjı başka telde deneyin yine aynı şeyler oluyorsa arızalıdır garantiliyse gönderin.
Kesinlikle bu cihazda sorun var birde ateş gibi oluyor. Sanırım çakma bir cihaz. Bilgi için teşekkür ederim

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
Kesinlikle bu cihazda sorun var birde ateş gibi oluyor. Sanırım çakma bir cihaz. Bilgi için teşekkür ederim
Accu battery ile şarj cihazını test edin hocam. Bakalım değerler normal mi. Bu arada dediğiniz şarjı da alabilirsiniz sorun olmaz. Fakat Güvenilir site ve sitede de güvenilir satıcılardan almaya özen gösterin. Yorumlara bakın:)

Ekli dosyalar

• IMG_20200530_171331.jpg
    IMG_20200530_171331.jpg
    290,8 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20200530_171240.jpg
    IMG_20200530_171240.jpg
    307,2 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_20200530_171347.jpg
    IMG_20200530_171347.jpg
    849,2 KB · Görüntüleme: 15
Oyla:

bestdelen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yeterli
Cihazım
Mi not 3
Konular
6
Accu battery ile şarj cihazını test edin hocam. Bakalım değerler normal mi. Bu arada dediğiniz şarjı da alabilirsiniz sorun olmaz. Fakat Güvenilir site ve sitede de güvenilir satıcılardan almaya özen gösterin. Yorumlara bakın:)
Hocam bilgi için teşekkür ederim dediğiniz uygulama ile bakacağım

Oyla:

skalaytr

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
süleyman
Cihazım
note 10 Pro
Konular
20
Adaptör olduğu kadar kablonunda hızlı şarj özellliğinin olması gerekiyor. Ben sadece kablo siparişi vermiştim özellikle onun ayrımına dikkat ederek aldım hızlı özelliğinin olmasına ve orjinal olmamasına rağmen gayet güzel hızlı bir şekilde şarj ediyor.

Oyla:

Hungar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi note 3
Konular
8
kablo olarak incore tavsiye ederim. örme kablo ve 2metre. orjinal kabloda temassızlık vardı. 6 aydır bunu kullanıyorum memnunum

Oyla:

slm.ycl02

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
48
kablo olarak incore tavsiye ederim. örme kablo ve 2metre. orjinal kabloda temassızlık vardı. 6 aydır bunu kullanıyorum memnunum
Baseus cafule kullanıyorum 10 numara. 1 metre ama type c gibi iki tarafıyla da şarj edilebiliyor.:)

Oyla:

hamzasoph

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hamza
Cihazım
redmi note 3
Konular
4
Original adaptör ile aynı watt değerinde anker, baseus, Blitzwolf, ugreen markalarını tavsiye ederim. Xiaomi adıyla satılanların çoğu çakma

Oyla:
Üst Alt