Çözüldü Şarj az uyarı sesi kapatma

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Eu rom
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Açık
Şu iğrenç sesi kapatmanın bir yolu yok mudur? Sadece telefonu sessiz moda alınca bu ses çıkmıyor.Bunun dışında menüden kapatmanın bir yolunu bulamadım.%20 veya %10 altına düşünce özellikle gece vakti çok rahatsız edici seviyede bu uyarı sesi çıkıyor.

Telefon rootlu, root kısmından silmemiz gereken dosya varsa gerekirse silebilirim yeterki şu sesi susturmanın bir yolu olsun.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
427
Root yetkisi verdiğiniz bir dosya yöneticisiyle system/media/audio/ui yolunu izleyip ve lowbattery.ogg dosyasını silebilirsiniz.

Ya da sizi sinir etmeyecek bir .ogg uzantılı sesin adını lowbattery.ogg olarak değiştirip belirtilen yola kopyalayabilirsiniz.

İşlem sonrasında telefonunuzu kapatıp açmayı unutmayın.

Oyla:

Emumaster

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Rüstem
Cihazım
Mi 6
Konular
26
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Root yetkisi verdiğiniz bir dosya yöneticisiyle system/media/audio/ui yolunu izleyip ve lowbattery.ogg dosyasını silebilirsiniz.

Ya da sizi sinir etmeyecek bir .ogg uzantılı sesin adını lowbattery.ogg olarak değiştirip belirtilen yola kopyalayabilirsiniz.

İşlem sonrasında telefonunuzu kapatıp açmayı unutmayın.
Mesajı geç gördüm çok teşekkür ederim.

Oyla:

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
iPhone 15 Pro M
Konular
498
Şu iğrenç sesi kapatmanın bir yolu yok mudur? Sadece telefonu sessiz moda alınca bu ses çıkmıyor.Bunun dışında menüden kapatmanın bir yolunu bulamadım.%20 veya %10 altına düşünce özellikle gece vakti çok rahatsız edici seviyede bu uyarı sesi çıkıyor.

Telefon rootlu, root kısmından silmemiz gereken dosya varsa gerekirse silebilirim yeterki şu sesi susturmanın bir yolu olsun.
Rootsuz sekilde çözümü Ana Başlık - [Rootsuz] Şarja Takınca Çıkan Sesi Kapatma (Şarj sesi kapatma)

Oyla:
Üst Alt