Yardım Şarj aletini takınca telefonu yeniden başlatmadan şarj olmuyor

furkanreyiz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan Kayab
Cihazım
Mi 9t
Konular
2
Merhabalar 3 senedir aktif kullandığım mi 5s plus 4/64 cihazım şarja takınca hiçbir tepki vermiyor şarjda olmuyor fakat telefonu yeniden başlatınca şarj olmaya başlıyor konu hakkında bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim

Emreecan1

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emrecan
Cihazım
Mi 9 se
Konular
0
Merhaba,
Aynı Sorun birkaç aydır bende de var. Sorunun kaynağını ve çözümünü bulamadım.
Bilgisi olan varsa şimdiden bende teşekkür ederim.

Oyla:

Yakup n.

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yüz
Cihazım
Mi 9 t pro
Konular
0
Merhabalar 3 senedir aktif kullandığım mi 5s plus 4/64 cihazım şarja takınca hiçbir tepki vermiyor şarjda olmuyor fakat telefonu yeniden başlatınca şarj olmaya başlıyor konu hakkında bilgisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim
aynı sorun bendede var 6 aydır cihazı bu şekilde kullanıyorum telefonculara sordum mantıklı bi cvp veremediler bende tamire vermedim sarj soketini yalayıp ıslatınca kapatıp açmadan sarj oluyor ama oksitleme yapıyor bir süre sonra hiç sarj almamaya başlıyor o yüzden yalama :D ama aynı sorun bendede var çözümünü bilen yazsın :D

Oyla:

cmert

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Coşku
Cihazım
Galaxy S10
Konular
16
cihazda custom recovery varsa dalvik cache ve cache temizligi yapin

Oyla:

nido10

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nadir
Cihazım
mi5s
Konular
1
aynı sorun bendede var 6 aydır cihazı bu şekilde kullanıyorum telefonculara sordum mantıklı bi cvp veremediler bende tamire vermedim sarj soketini yalayıp ıslatınca kapatıp açmadan sarj oluyor ama oksitleme yapıyor bir süre sonra hiç sarj almamaya başlıyor o yüzden yalama :D ama aynı sorun bendede var çözümünü bilen yazsın :D
Düzeldimi bide tam nereye yalıcaz soketin prize takarken mi takmadan öncemi yoksa taktıktan sonramı

Oyla:
Üst Alt