Soru Şarj aleti Orijinallik

ttanera88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 10S
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Yurtdışı olarak aldığım note 10s için şarj aleti aldım orijinal olup olmadığını nasıl anlarım? Turuncu renkli ve beyaz renkli arasında ne fark var

kurtkuzu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökmen ÇELİK
Cihazım
Redmi NOTE 8 PR
Konular
12
Yurtdışı olarak aldığım note 10s için şarj aleti aldım orijinal olup olmadığını nasıl anlarım? Turuncu renkli ve beyaz renkli arasında ne fark var
Üzerindeki barkod okut barkod okutunca hemen algılıyor ve numaralar çıkıyor o zaman orijinal olduğu anlaşılıyor aksi halde hiç bir şekilde barkod okumuyor

ttanera88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 10S
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Üzerindeki barkod okut barkod okutunca hemen algılıyor ve numaralar çıkıyor o zaman orijinal olduğu anlaşılıyor aksi halde hiç bir şekilde barkod okumuyor
Galiba kazıklandım

kafeinsiz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
E
Cihazım
Redmi K60 Pro
Konular
9
Ağırlığı bariz belli eder zaten.
Telefona bağlandığı zaman hızlı şarj oluyor görünüyorsa hiçbir sorun yok. Xiaomi dışında başka bir firma hızlı şarj eden bir şarj aletini bu kadar ucuza yapamaz. Korkacak bir şey yok yani. Turuncu ve beyaz modele göre değişiyor. Orijinal olarak 2 renk de mevcut.

ttanera88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 10S
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Ağırlığı bariz belli eder zaten.
Telefona bağlandığı zaman hızlı şarj oluyor görünüyorsa hiçbir sorun yok. Xiaomi dışında başka bir firma hızlı şarj eden bir şarj aletini bu kadar ucuza l. Korkacak bir şey yok yani. Turuncu ve beyaz modele göre değişiyor. Orijinal olarak 2 renk de mevcut.
Geçmiş olsun çoğunlukla yurtdışı olanlarda orijinal vermiyolar tavsiyem aldığın yerle konuş şayet olmuyorsa orijinal şarj aleti almaya bak
Teşekkürler hocam bilgiler için

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Teşekkürler hocam bilgiler için
Ampere uygulamasını yükleyin ilk 3-4A veriyorsa orijinal olduğu yüksektir.Sonra USB girişlerine bakın bakır olması gerekiyor sonra şarj adaptörunun net ağırlığına bakın orijinal ne kadar onuda bakın YouTube dan bulabilirsiniz.

ttanera88

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 10S
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Ampere uygulamasını yükleyin ilk 3-4A veriyorsa orijinal olduğu yüksektir.Sonra USB girişlerine bakın bakır olması gerekiyor sonra şarj adaptörunun net ağırlığına bakın orijinal ne kadar onuda bakın YouTube dan bulabilirsiniz.
Tamamdır hocam

Üst Alt