Yardım Şarj aleti en fazla 80 e kdar şarj ediyor

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
Merhabalar Sevgili Miui Ekibi Ve arkadaşlar. Sorunum şu tefonumun şarj aleti orjinal mi 8 ile gelen şarj aleti fakat çin versiyonu düz uçlu olan. Şarjı bitirip taktıktan sonra fark ettim 80 den yukarı çıkmamış. Pc ile şarj edince ise çok rahat 100 olmuş sebebi ne sizce yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Saygılar

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Merhabalar Sevgili Miui Ekibi Ve arkadaşlar. Sorunum şu tefonumun şarj aleti orjinal mi 8 ile gelen şarj aleti fakat çin versiyonu düz uçlu olan. Şarjı bitirip taktıktan sonra fark ettim 80 den yukarı çıkmamış. Pc ile şarj edince ise çok rahat 100 olmuş sebebi ne sizce yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

Saygılar
Kullandığınız adaptör ve dönüştürücüde sorun olabilir. Lakin asıl sorunun şarj cihazında olduğunu düşünüyorum.

Farklı bir şarj cihazı ile durumu gözlemlemenizi öneririm. Eğer sorun şarj cihazında ise yeni bir QC 3.0 destekli şarj cihazı almanız gerekecektir.

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kullandığınız adaptör ve dönüştürücüde sorun olabilir. Lakin asıl sorunun şarj cihazında olduğunu düşünüyorum.

Farklı bir şarj cihazı ile durumu gözlemlemenizi öneririm. Eğer sorun şarj cihazında ise yeni bir QC 3.0 destekli şarj cihazı almanız gerekecektir.
Cevabınız için teşekkürler hocam şarj aleti zaten Qc 3.0 desteği var kablo dahil Qc 3.0 ucundaki dünüştürücüde problem olabilir mi

Oyla:

emrsaydin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir Aydın
Cihazım
Note 6 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
22
Cevabınız için teşekkürler hocam şarj aleti zaten Qc 3.0 desteği var kablo dahil Qc 3.0 ucundaki dünüştürücüde problem olabilir mi
Dönüştürücü kalitesiz ise, bu duruma sebep olmuş olabilir.Akımdan dolayı yani.

Oyla:

tariktastan

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık Taştan
Cihazım
Pocophone F1
Meslek
EndüstriMüh. Öğr.
Konular
10
Biliyorum hocam. :)
Yeni şarj cihazı almanız gerekir ise mümkün ise orjinal , değil ise yine QC 3.0 destekli bir şarj cihazı almalısınız .

Yukarıda da belirttiğim üzere mevcut şarj aletini farklı bir dönüştürücü ( Mümkün ise kalite oranı iyi ) ile deneyebilir , bir değişim gözlenmez ise farklı bir şarj aleti ile deneme yaparak sorunun nedenini bulabilir ve de buna göre hareket edebilirsiniz :)

Oyla:

ShaidarNor

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Safa
Cihazım
Mi 10 Pro
Konular
7
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dönüştürücü kalitesiz ise, bu duruma sebep olmuş olabilir.Akımdan dolayı yani.
Hocam Gearbestten aldığım 5 tllik birşey kutusunda gelen dnüştürücü bozulunca almıştım
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Biliyorum hocam. :)
Yeni şarj cihazı almanız gerekir ise mümkün ise orjinal , değil ise yine QC 3.0 destekli bir şarj cihazı almalısınız .

Yukarıda da belirttiğim üzere mevcut şarj aletini farklı bir dönüştürücü ( Mümkün ise kalite oranı iyi ) ile deneyebilir , bir değişim gözlenmez ise farklı bir şarj aleti ile deneme yaparak sorunun nedenini bulabilir ve de buna göre hareket edebilirsiniz :)
Hocam önericeğiniz dönüştücü varmı ? Düzgün biryerde bulamadım hep 10 tl 5 tl ucuzlar var böyle iyi bir dönüştürücüyü nerden bulabilirim ?

Oyla:
Üst Alt