Soru Şarj %20 Altına inince SystemUI Durduruldu Hatası!

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
arkadaşlar merhaba. yaklaşık 1 yıldır Redmi note 3 kullanıyorum. daha önce defalarca değişik türde romlar yükledim, denedim. fakat xiaomi.eu daki MIUI8'in son 2 sürümündede bu sorunla karşı karşıyayım. telefonun sarjı %20 altına düştüğü anda tepedeki navbar yokoluyor ve üstten bildirim kısmını indiremiyorsunuz. işin kötü tarafı telefon durmadan System UI durduruldu hatası veriyor ve hiçbirşey yapamıyorum. iptal dediğimde yeniden çıkıyor. hata raporu gönder diyorum yeniden çıkıyor. kapatıp açmam sorunu çözmüyor. tek çözüm sarja takmak. sarja taktığım anda %20 altında olsa bile telefon normale dönüyor...

sizinde başınıza böyle bi problem geldimi acaba merak ediyorum ?

qqvecihii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BERKAN
Cihazım
Mİ5
Meslek
UÇAK TEK.
Konular
6
5s cihazımda bende aynı sorunu yaşıyorum hocam.yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben inşllh güncellemelerle düzelir :S

Oyla:

meddah58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tayfun
Konular
12
5s cihazımda bende aynı sorunu yaşıyorum hocam.yazılımsal olduğunu düşünüyorum ben inşllh güncellemelerle düzelir :S
merhaba hocam...mi5s için 4.11 yani bu cuma günkü güncellemede de sorun hala devam ediyor mu?

Oyla:

qqvecihii

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BERKAN
Cihazım
Mİ5
Meslek
UÇAK TEK.
Konular
6
bir önceki güncelleme var bnde . yeni güncellemeyi bu gün gördüm ama bu gün Türkiye genelinde nette sıkıntı olduğundan bndede vardı bnde zorlamadım . yarın indirim kurucam sonucunu paylaşırım sizle

Oyla:

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
arkadaşlar merhaba. yaklaşık 1 yıldır Redmi note 3 kullanıyorum. daha önce defalarca değişik türde romlar yükledim, denedim. fakat xiaomi.eu daki MIUI8'in son 2 sürümündede bu sorunla karşı karşıyayım. telefonun sarjı %20 altına düştüğü anda tepedeki navbar yokoluyor ve üstten bildirim kısmını indiremiyorsunuz. işin kötü tarafı telefon durmadan System UI durduruldu hatası veriyor ve hiçbirşey yapamıyorum. iptal dediğimde yeniden çıkıyor. hata raporu gönder diyorum yeniden çıkıyor. kapatıp açmam sorunu çözmüyor. tek çözüm sarja takmak. sarja taktığım anda %20 altında olsa bile telefon normale dönüyor...

sizinde başınıza böyle bi problem geldimi acaba merak ediyorum ?

verdiğim linkteki dosyayı twrp'den flaslayın.

http://forum.miuiturkiye.net/konu/miui-rom-20-sarj-fix.7923/

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:
Üst Alt