Soru SAR Elektronik (Bittibitiyor)'dan Telefon Alınır Mı?

katabolizma

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naim
Cihazım
Redmi Note 10 P
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI 12
Telefon Modeli
Redmi Note 9S
Bootloader Kilidi
Kapalı
Babamı ikna ettim ve Redmi Note 9S almaya karar verdik. Hepsiburadaya baktığım zaman Bittibitiyor satıcısını gördüm, 100 küsür de yorumu vardı. Bu Bittibitiyor satıcısı oturdugum il olan Kayseri'deymiş. Yer altı çarşısında bayileri var. Babamla birlikte gidip bakacağız.

Bittibitiyor ile sıkıntı yaşayan oldu mu? Bir de telefona bakarken nelere dikkat etmeliyim. IMEI sorgulama, Product Auth falan yapılacağını biliyorum. Sektörde yapılan kurnazlıklara kanmamak için tavsiyeleriniz neler?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün alacağım için biraz acil bir soru :)

hidalgo58

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
Poco f5
Meslek
sağlık
Konular
30
Babamı ikna ettim ve Redmi Note 9S almaya karar verdik. Hepsiburadaya baktığım zaman Bittibitiyor satıcısını gördüm, 100 küsür de yorumu vardı. Bu Bittibitiyor satıcısı oturdugum il olan Kayseri'deymiş. Yer altı çarşısında bayileri var. Babamla birlikte gidip bakacağız.

Bittibitiyor ile sıkıntı yaşayan oldu mu? Bir de telefona bakarken nelere dikkat etmeliyim. IMEI sorgulama, Product Auth falan yapılacağını biliyorum. Sektörde yapılan kurnazlıklara kanmamak için tavsiyeleriniz neler?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bugün alacağım için biraz acil bir soru :)
alınır sıkıntı yok kutuyu açarken istersen video çekerek aç açmadan kutu imeil nosunu kontrol et

Oyla:
Üst Alt