Çözüldü Sandisk 32gb 3.0 usb bellek format atamıyorum!

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Pixel experience
Telefon Modeli
Redmi note 7
Bootloader Kilidi
Açık
Dostlar flash belleğimi daha Yeni aldım Amazon dan format usb si yapmak için ama format atmaya çalışınca sürekli Windows nt bu sürücüyü biçimlendiremiyor diyor. Her yolu denedim. Cmd den format olmadı, paragom ve ya hp format programları da olmadı, zaten normal biçimlendirme de olmuyor. Lütfen acilen destek verin internet kafedeyim 1 saatim var. Saygılar.

Ekli dosyalar

• MVIMG_20201102_180216.jpg
    MVIMG_20201102_180216.jpg
    4,6 MB · Görüntüleme: 20
Çözüm
Selam dostlar. Sorun tamamen lanet olası internet cafe bilgisayarı yüzünden. Hiçbir şekilde olmayınca internet cafeciye söyledim abi buna bilgisayarında format atar mısın dedim hemen açtı attı diğer pcdeki gibi hata falan vermedi. Sağolsun format usb si de yaptı herşey halloldu. Cevap yazan ve yardım etmek istemiş olan herkese canı gönülden çok teşekkürler.

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Dostlar flash belleğimi daha Yeni aldım Amazon dan format usb si yapmak için ama format atmaya çalışınca sürekli Windows nt bu sürücüyü biçimlendiremiyor diyor. Her yolu denedim. Cmd den format olmadı, paragom ve ya hp format programları da olmadı, zaten normal biçimlendirme de olmuyor. Lütfen acilen destek verin internet kafedeyim 1 saatim var. Saygılar.
Rüfus programını dener misin? Program Linki:

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    101,9 KB · Görüntüleme: 20
Oyla:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Rüfus programını dener misin? Program Linki:
İşe yaramıyor hocam.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Yok hocam valla olmuyor sadece rufus da değil bir çok program ise yaramıyor. Benimki gibi bir hata alan var yabancı kaynaklarda ama çözümleri bende işe yaramıyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Birde neden bilmiyorum ama her diskin resmi aynıyken usb bellek farklı

Ekli dosyalar

• MVIMG_20201102_184212.jpg
    MVIMG_20201102_184212.jpg
    2,4 MB · Görüntüleme: 16
Oyla:

mystico

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Fizyoterapist
Konular
15
Farklı bir bilgisayar da deneyin

Oyla:

bekobey

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bekir DOĞAN
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
Okumuş Balıkçı
Konular
1
Chip Genius programı ile USB bellek vendor bulunarak, fabrika format yazılımı ile low level format atmak gerekir, genelde Alcor programı oluyor, bazen bu işlem bir saatten fazla sürebilir.

Oyla:

Livix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mazlum
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
28
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Selam dostlar. Sorun tamamen lanet olası internet cafe bilgisayarı yüzünden. Hiçbir şekilde olmayınca internet cafeciye söyledim abi buna bilgisayarında format atar mısın dedim hemen açtı attı diğer pcdeki gibi hata falan vermedi. Sağolsun format usb si de yaptı herşey halloldu. Cevap yazan ve yardım etmek istemiş olan herkese canı gönülden çok teşekkürler.

Oyla: Çözüm

telliogullarI

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recovery
Cihazım
note 8 pro
Konular
14
Rica ederim çözüme kavuşmuş olmana sevindim, iyi günler. Konuyu çözüldü olarak değiştirir misin, insanlar diğer sorunu çözüme kavuşmamış konulara yardımcı olabilsinler.

Oyla:
Üst Alt