Yardım Sanal Tuşları Büyütme

chheess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Xiaomi MI 4
Konular
6
xiaomi mi4lte cihazımın ekran üzerindeki navigasyon tuşları çalışırken sorun oldu. bende nette bulduğum konu başlığındaki kod ile sanal navigasyon tuşları kullanıyorum. fakat tuşlar biraz küçük. bu tuşları büyütmenin bir yolu varmı?
saygılar.

Önceki konu başlığı: qemu.hw.mainkeys=0

Moderatör tarafında düzenlendi:

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
@chheesskonu başlığı tekrar düzenlenmiştir. Sorununuzla alakalı uygun başlık seçip te güncelleyebilirsiniz.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
framework-res dosyasının içinde dimens.xml (res/value) olması lazım. Buradan system_bar_height değerlerini değiştirebilirsiniz.

Ancak uğraşmak istemezseniz ayarlar/ek ayarlar altından hızlı erişimi aktifleştirebilirsiniz.

Oyla:

chheess

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hasan
Cihazım
Xiaomi MI 4
Konular
6
framework-res dosyasının içinde dimens.xml (res/value) olması lazım. Buradan system_bar_height değerlerini değiştirebilirsiniz.
bu söylediğiniz rom kurulmadan önce yapılan işlem sanırım, ben direk cihaz üzerinden yapmanın bir yolu varmı onu arıyorum.

Ancak uğraşmak istemezseniz ayarlar/ek ayarlar altından hızlı erişimi aktifleştirebilirsiniz.
hızlı erişim tuşları çok kullanışlı gelmedi bana, ancak zorunlu hallerde kullanılabilir.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
bu söylediğiniz rom kurulmadan önce yapılan işlem sanırım, ben direk cihaz üzerinden yapmanın bir yolu varmı onu arıyorum.

hızlı erişim tuşları çok kullanışlı gelmedi bana, ancak zorunlu hallerde kullanılabilir.

Romu kurduktan sonra belirttiğim dizindeki dosyaları alıp değiştirip yeniden yükleyebilirsiniz. Ama uğraşmadan yapabileceğim bir şey var mı derseniz xposed yükleyip modüllerine bakabilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt