Haber Samsung'dan İlginç Patent Başvurusu: Rize10, Rize20 ve Rize30

Son zamanlarda model adlandırmalarında değişikliğe giden Samsung, Rize adlı yeni bir seri üzerinde çalışıyor olabilir.

Koreli teknoloji devi Samsung, gelecek modellerinde kullanılma ihtimali olan birkaç tane ilginç model ismi tescilledi. Rize10, Rize20 ve Rize30 isimlerinin patentini alan şirket, ilgili patentlerde görülebileceği üzere bu isimleri akıllı telefon kategorisi için tescillemiş durumda.

Alınan patentlerde bu cihazların akıllı telefon olduğundan başka bir detay bulunmuyor. Son aylarda isimlendirme konusunda birçok değişiklik yapan, ve yapacak olan Samsung'un, Rize serisini nasıl konumlandıracağı ise henüz bilinmiyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Son zamanlarda model adlandırmalarında değişikliğe giden Samsung, Rize adlı yeni bir seri üzerinde çalışıyor olabilir.

Koreli teknoloji devi Samsung, gelecek modellerinde kullanılma ihtimali olan birkaç tane ilginç model ismi tescilledi. Rize10, Rize20 ve Rize30 isimlerinin patentini alan şirket, ilgili patentlerde görülebileceği üzere bu isimleri akıllı telefon kategorisi için tescillemiş durumda.

Alınan patentlerde bu cihazların akıllı telefon olduğundan başka bir detay bulunmuyor. Son aylarda isimlendirme konusunda birçok değişiklik yapan, ve yapacak olan Samsung'un, Rize serisini nasıl konumlandıracağı ise henüz bilinmiyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Adamlar bile anladı Rize linin nasıl manyak bir kafa yapısı olduğunu şimdi bunu telefonlara uygulayıp satış rekorları kıracak
Keşke Xiaomi akıl etseydi bu olayı8=)
Selametle

opsmudedin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
opsmu dedin
Cihazım
Mi 13T Pro
Konular
3
Rizeden sonra Kastamonu da isteriz.

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Haberi okuyunca aklıma geldi...

Samsun valisi açıklama yapmıştı; Google'a Samsun yazınca Samsung çıkıyor bu böyle olmaz, olmamalı diye... Ne gülmüştüm... Bu açıklamayı yapan kişi o ili yönetiyor düşün artık... haha--

Ben de, esprili olarak olayı şöyle yorumlamıştım; Şimdi de; Afyon valisi açıklama yapsın, Ayfon yazınca Google'a Afyon çıksın diye... wasntme~~wasntme~~

Şimdi; Rize Valisi düşünsün artık. !!

Üst Alt