Yardım Samsungda miui uygulamaları

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Merhaba iyi forumlar herkese. Yıllar süren xiaomi birlikteliğinden sonra önce iphone'a (1 gün bile kullanamadım) sonra da samsunga geçtim. Öğrenmek istediğim xiaomi stok uygulamalarını nasıl yükleyebiliriz? Apkları indiriyorum kurarken paket, mevcut bir paketle çakıştığından uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Asıl ulaşmak istediğim sms ve arama engellemeleri. Miuideki gibi ön ek ve kelime ekleyerek arama ve smsleri engellemek istiyorum. Aynı işi yapacak herhangi bir başka uygulama mevcut mudur acaba? Telefonum s22+ Teşekkürler şimdiden

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Merhaba iyi forumlar herkese. Yıllar süren xiaomi birlikteliğinden sonra önce iphone'a (1 gün bile kullanamadım) sonra da samsunga geçtim. Öğrenmek istediğim xiaomi stok uygulamalarını nasıl yükleyebiliriz? Apkları indiriyorum kurarken paket, mevcut bir paketle çakıştığından uygulama yüklenemedi hatası alıyorum. Asıl ulaşmak istediğim sms ve arama engellemeleri. Miuideki gibi ön ek ve kelime ekleyerek arama ve smsleri engellemek istiyorum. Aynı işi yapacak herhangi bir başka uygulama mevcut mudur acaba? Telefonum s22+ Teşekkürler şimdiden
Bu imkansız hocam direk olarak kurulmaz.
Ancak şöyle bir şey olabilir Samsung cihazlar için MIUI işletim sistemi custom rom olarak zamanında çok çıkıyordu aynı şekilde cihazına uyumlu custom romu varsa onu kurabilir veya rom içindeki dosyaları ayıklayıp kurmayı deneyebilirsiniz.
Yani normal indirip herhangi bir uygulamasını kurmayı basarsanız dahi açılmayacaktır.
İllaki cihazına uyumlu hale getirilmiş olması şart

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Bu imkansız hocam direk olarak kurulmaz.
Ancak şöyle bir şey olabilir Samsung cihazlar için MIUI işletim sistemi custom rom olarak zamanında çok çıkıyordu aynı şekilde cihazına uyumlu custom romu varsa onu kurabilir veya rom içindeki dosyaları ayıklayıp kurmayı deneyebilirsiniz.
Yani normal indirip herhangi bir uygulamasını kurmayı basarsanız dahi açılmayacaktır.
İllaki cihazına uyumlu hale getirilmiş olması şart
Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Acaba bu engelleme işini nasıl çözeriz bir bilgin var mı?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Samsung cihazlardan 7 yıla yakındır uzak duruyorum hiç bir fikrin Yok blacklist olayı vardı uygulama indirip engelleme oluyordu şimdiki durum nasıl bilmiyorum

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Magisk varsa kolay
İlk önce MIUI core magisk modülünü kurun
Sonra istediğiniz uygulamanın modülünü bulup kurun security,gallery vb

berkays07

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
berkay
Cihazım
mi 8 lite
Konular
33
Magisk varsa kolay
İlk önce MIUI core magisk modülünü kurun
Sonra istediğiniz uygulamanın modülünü bulup kurun security,gallery vb
Root cihazı garanti dışı yapıyor muydu hocam?

Üst Alt