Sohbet Samsung ve xiaomi ortaklık yapsa nasıl olur sizce

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar farz edin xiaomi ve Samsung ortak oldu, yazılım konusunda oneui oldu xiaomi ve dahada geliştirdiler, xiaomi de şarj gücünü verdi 120-150watt oldu şarjlarda, xiaomi malzeme kalitesi arttı, böyle olursa neler olur sizce apple dahil tüm piyasa domine olur mu?

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Arkadaşlar farz edin xiaomi ve Samsung ortak oldu, yazılım konusunda oneui oldu xiaomi ve dahada geliştirdiler, xiaomi de şarj gücünü verdi 120-150watt oldu şarjlarda, xiaomi malzeme kalitesi arttı, böyle olursa neler olur sizce apple dahil tüm piyasa domine olur mu?
Alakası olmaz Apple ayrı bir işletim sistemli android ayrı.
Apple sattiran sağlam bir yazılım altyapısı olması Android daha yürümeyi Yeni öğrenmiş iken iOS kanat çırparak uçmaya çalışıyor.
Yani güvenlik açıkları hatalar minimumda tutabildigi için her zaman satışta önde olacak bu değişmez.
Android'in açıklar giderilmedigi sürece arkada kalmaya mahkûm

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Alakası olmaz Apple ayrı bir işletim sistemli android ayrı.
Apple sattiran sağlam bir yazılım altyapısı olması Android daha yürümeyi Yeni öğrenmiş iken iOS kanat çırparak uçmaya çalışıyor.
Yani güvenlik açıkları hatalar minimumda tutabildigi için her zaman satışta önde olacak bu değişmez.
Android'in açıklar giderilmedigi sürece arkada kalmaya mahkûm
Hocam soruyu anlamadın herhalde konu apple değil xiaomi ve Samsung ortaklığı

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam kusura bakmayın ama şimdiye kadar gördüğüm en saçma soruyu sormuşsunuz. Samsung neden kendi arayüzünü Xiaomi'ye aktarsın, Samsung hızlı şarj desteğini istediği an cihazlarına sunabilir, bunu kasıtlı olarak yapmıyor. Samsung ve Xiaomi'nin geçmişini bir araştırın sorunuzun cevabını alırsınız. Apple'ı işin içine katmanız anlamsız, IOS ve Android asla kıyaslanamaz. Android bir çok cihaz için optimize edilmeye çalışıyor, IOS sadece kendi Apple cihazlarına optimize.

abdusacar

Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ABDUSSAMED
Cihazım
Mi 9T
Konular
0
Mobil cihaz pazarında devrim niteliğinde bir yenilik gelmez ve bu hızla daralmaya devam ederse bu tür ortaklıklar, kapanmalar, küçülmeler kaçınılmaz... Büyük balık küçüğü yutacak. Ancak fiyat/performans olarak en başarılı iş çıkaran, piyasayı domine edecektir. Bu pazar doydu, daralmaması için marjinal yeniliklere ihtiyaç var, aksi takdirde kısa vadede bir çok markanın sonu Nokia Mobile 'a benzeyecektir.

Üst Alt