Rom Samsung S7 EDGE ( G935F )

• Konbuyu başlatan Rojinam
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 18
  • Görüntüleme 6K

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
Exynos içinde çıktı ben kullanıyorum 1 haftadır. S7 edge de touchwiz her ne kadar stabil ve görsel olarak iyileştirilsede miui arayüzünü hiçbirine değişmem.

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Exynos içinde çıktı ben kullanıyorum 1 haftadır. S7 edge de touchwiz her ne kadar stabil ve görsel olarak iyileştirilsede miui arayüzünü hiçbirine değişmem.
hocam rica etsem kurulum rehberi ve dosyaları indirebileceğim link verebilirmisin eksiksiz olarak stabilitesi nasıl bide şimdiden teşekkürler

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
hocam rica etsem kurulum rehberi ve dosyaları indirebileceğim link verebilirmisin eksiksiz olarak stabilitesi nasıl bide şimdiden teşekkürler

Kurulumu çok basit romu indirip recovery den yüklüyoruz ekstra birşeye gerek yok. Tabi romu yüklemeden önce recovery den wipe işlemlerini yapıyoruz.
Romu kurup telefon açıldıktan sonra tek yapman gereken google play service yüklemek. Yükledikten sonra da ayarlardan yüklü uygulamalar kısmından google play service ( hizmetleri) ni bulup izinler bölümünden tüm izinleri onaylamak gerekiyor.
Rom gayet stabil ve hızlı. Animasyonlarında falan hiç takılma yok. Günlük kullanım için gayet yeterli, zaten samsung orjinal rom üzerine patch olduğu için kamerası falan stok romda nasılsa aynı.

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
Bu arada don sürüm yani 26.03 olanı indiriniz

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
Rom zaten kendinden rootlu halde geliyor hocam. Root kaldırıabilir mi bilmiyorum

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
Rom zaten kendinden rootlu halde geliyor hocam. Root kaldırıabilir mi bilmiyorum

knox sayacını sayıyormu acaba kendinden rootlo olduğu zaman birde sana şunu sormak istiyorum hocam recovery derken telin kendi recoveryndenmi biraz daha açıklaman mümkünmü şimdiden teşekkürler

karizma6080

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ilter
Cihazım
Poco f3
Meslek
Kimyager
Konular
0
knox sayacını sayıyormu acaba kendinden rootlo olduğu zaman birde sana şunu sormak istiyorum hocam recovery derken telin kendi recoveryndenmi biraz daha açıklaman mümkünmü şimdiden teşekkürler
Hocam knox sayacı zaten twrp recovery yükleyince artar. Custom romları odin ile yükleyemezsin bu yüzden twrp recovery yüklenmesi gerekir önce. Buda knox u 0x1 yapar garanti bozulur.

slycuk

Usta Üye
Usta Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
selcuk
Cihazım
mi4 lte cu
Konular
13
tamam hocam vermişp olduğun bilgiler için saol şimdilik bekleyeceğim garanti bitene kadar:(

Üst Alt