Soru Samsung S6 mı Xiaomi Redmi Pro mu ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Herkese iyi forumlar öncelikle konuyu buraya açtım açacak başka mantıklı yer bulamadığım için redmi pro çok hoşuma giden bir cihaz oldu fakat s6'da s6 bi yerde s6 yerine xiaomi redmi pro alsam üzülür müyüm ? bu arada s6 alırsam da 2.el alacağım 0 değil G920 modelini yardımcı olursanız sevinirim

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Herkese iyi forumlar öncelikle konuyu buraya açtım açacak başka mantıklı yer bulamadığım için redmi pro çok hoşuma giden bir cihaz oldu fakat s6'da s6 bi yerde s6 yerine xiaomi redmi pro alsam üzülür müyüm ? bu arada s6 alırsam da 2.el alacağım 0 değil G920 modelini yardımcı olursanız sevinirim

Forumda çoğu konuda Samsung ve iPhone 'dan nefret ettiğimi belirtiyorum.
Bu 2 telefona verilen paralara acıyorum. Çünkü o paraya o telefonlara yazık. Onlara vereceğiniz parayla Mi5s 4/128gb alın, Mı Max Alın, Mi5 Pro alın derim. Her türlü ihtiyacınızı karşılayacaktır.

Bu arada konu uygun bölüme taşınmıştır ;)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Mİ5'i gördüm fakat Mİ5 de ekranın yanlarında ki siyahlık hoşuma gitmedi çercevenin içindeki çerçevenin içindeki görüntü havası var sanki Mİ MAX ile redmi pro birbirlerine yakın donanım diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin antutu puanına baktığımda redmi pro daha yüksek sonuç alıyor görünüyor

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Mİ5'i gördüm fakat Mİ5 de ekranın yanlarında ki siyahlık hoşuma gitmedi çercevenin içindeki çerçevenin içindeki görüntü havası var sanki Mİ MAX ile redmi pro birbirlerine yakın donanım diye biliyorum yanlışım varsa düzeltin antutu puanına baktığımda redmi pro daha yüksek sonuç alıyor görünüyor

Aynen Redmi Pro da güzel telefon, yukarıda demek istediğim Xiaomi 'den şaşmayın ;)

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Aynen Redmi Pro da güzel telefon, yukarıda demek istediğim Xiaomi 'den şaşmayın ;)
Büyük ihtimalle seçimimi redmi pro'dan yana kullanacağım zaten teşekkürler ilgili ve hızlı cevabınız için :)

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Büyük ihtimalle seçimimi redmi pro'dan yana kullanacağım zaten teşekkürler ilgili ve hızlı cevabınız için :)

Rica ederim, bu forumda görev yaptığım için değil, Samsung ve iPhone telefonlarda ben ve arkadaşlarım çok çekti. Discoverye miui portluyorum, Redmi 2 Prime kullanıyorum, Ben Xiaomi ve Miui Romlardan Çok memnunum. Görsellik, hız, performans olarak diğerlerinden kat kat iyidir.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Rica ederim, bu forumda görev yaptığım için değil, Samsung ve iPhone telefonlarda ben ve arkadaşlarım çok çekti. Discoverye miui portluyorum, Redmi 2 Prime kullanıyorum, Ben Xiaomi ve Miui Romlardan Çok memnunum. Görsellik, hız, performans olarak diğerlerinden kat kat iyidir.
Redmi pro'da da hoşuma giden şeylerden birisi rom oldu diğeri ise 2.kamera sayesinde yapılabilen şeyler 3d efekti olsun DOF efekti olsun parmak okuma hızının bayağı hızlı olması beni etkiledi

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Kamera hariç her konuda xiaomi s6 yi ezer.
Doğrudur fazla kamera kullanan birisi değilim performansında sıkıntı olmasın bi kaç tane oyun oynatsın örneğin GTA San Andreas, Real Racing 3 bana yeter

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
Fiyatları ne kadar?

S6'nın garantisi devam ediyor mu? Ediyorsa paralel ithalat mı yoksa distribütör garantisi mi?

S6'nın dezavantajı arka tarafının da cam olması. Onun dışında kamerası hala en iyi kameralardan birisi. Ekranı da aynı şekilde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt