Soru Samsung s20 FE modeline orijinal MIUI başlatıcı yüklemek

Mustafa Özdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Galaxy s20FE SP
Konular
1
Başliktan da az çok anlayacağınız üzere s20 fe model telefonuma xiaomi MIUI başlatıcı yüklemek istiyorum ama bir sorun teşkil edip etmeyeceğinden korkuyorum. Yüklemem bir sorun çıkartmasa bile nereden güvenli bir şekilde MIUI başlatıcısını yükleyebileceğimi bilmiyorum bu yüzden yardim almak icin bu foruma üye oldum cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Herhangi bir sorun olmaz

Mustafa Özdemir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Galaxy s20FE SP
Konular
1
Herhangi bir sorun olmaz
Attığınız linkte sadece poco başlatıcı var direkt MIUI 12 vs indirebilecegim bir yer yokmu güvenli bir şekilde? Çünkü poco baslaticisindan cok memnun kalmadim(Attığınız ps linkindekini daha once denemistim)

TacoNikky

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Taco
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
App Dev/Tech
Konular
7
Attığınız linkte sadece poco başlatıcı var direkt MIUI 12 vs indirebilecegim bir yer yokmu güvenli bir şekilde? Çünkü poco baslaticisindan cok memnun kalmadim(Attığınız ps linkindekini daha once denemistim)
Miui 12 dediğiniz şey komple yazılım (Rom)
Cihazın forum sayfalarına bakın ama pek mümkün gözükmüyor. Sadece başlatıcı yükleyebilirsiniz gibi geliyor

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Rom olarak miui 12 yukleyemezsiniz eğer apk olarak sistem baslatici indirip denemek istiyorsanız link vereyim fakat çalışmayacaktir çünkü olay sadece apk yüklemek değil her markanın kendine özel yazılım kütüphanesi var yinede linkini bırakayım size.

nosteamv1

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Şevket
Cihazım
Xperia XA
Meslek
Tekniker
Konular
21
Samsung cihazların yazılımı ile xiaominin ki uymaz anca port edilebilir onu da yapacak geliştirici zor bulursunuz kendiniz deneseniz de yapamazsınız. Anca yabancı geliştiriciler cihaz modeliniz için port bir miui hazırlayıp sunarsa o zaman kullanırsınız.

Üst Alt