Yardım Samsung Galaxy Note 3 N9000Q için Miui Rom

Mrjupiter35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süha
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Arkadaşlar sitesinden hangi romu indirmeliyim. Yardımcı olabilir misiniz. Hangisi daha kullanışlı olur.

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
daha güncel, miui 8 sürümünü deneyebilirsiniz ;)

Oyla:

Rynd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
SamsngN9000Q
Konular
0
daha güncel, miui 8 sürümünü deneyebilirsiniz ;)
Hocam merhaba bu paylaştığınız ROM N9000Q sürümü için uygun mu sanırım yalnızca N9000 ve N900v vs. için uyumlu eğer uyumlu ise hemen deneyeceğim :)
[doublepost=1529431998,1529364497][/doublepost]Bilgisi olan var mı acaba?

Oyla:

Codered

to be or not to be..
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
IT Professional
Konular
52
Hocam merhaba bu paylaştığınız ROM N9000Q sürümü için uygun mu sanırım yalnızca N9000 ve N900v vs. için uyumlu eğer uyumlu ise hemen deneyeceğim :)
[doublepost=1529431998,1529364497][/doublepost]Bilgisi olan var mı acaba?
Aynen hocam verdiğim link Qualcomm variantlar içindi :) Resmi sitede bulunan sürüm android 4.4.2 üzerinde miui 5, maalesef pek güncel değiller ve download linkleri güncelleme nedeniyle askıya alındı :) Bence daha güncel olan aosp tabanlı romlar denemeniz daha mantıklı ;)

Oyla:

Mrjupiter35

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Süha
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
3
Şimdi bu önerdiğiniz miui 8 sürümü N9000Q ile uyumlu mu değil mi anlamadım

Oyla:

AtmacaSelo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
SELAHATTİN
Cihazım
sm n9000q
Konular
1
Merhaba ,sitenizi yeni gördüm ve hoşuma gitti eski konuları hortlatacağım için kusuruma bakmayın..
Ben orjinal romdan sıkıldığım için ve samsung a kızdığım için(güncelleme yapmayıp yeni telefon satmak istiyorlar) telefonu da değiştiremeyeceğimden farklı ve kullanışlı ROM arayışına ve öğrenmeye başladım.
Çok çeşitli rom denedim tam" işte bu!!" dediğim anda bir hatasını gördüğüm Rom ile hayal kırıklığı yaşadım..Kimi kalemi çalıştırmadı,kimi kamera yoktu, kimi devamlı dosyalar yükleniyor diye bekletti,kimi lisanı Türkçe ama klavye ve ayarları (vietnam/çin) olup hiç bir ekleme yapılmasına izin vermiyordu.Note3 N900 diye lanse edilen romlar n9005 için çıkıyor.
XDA sitesinde telefonumun modeli için her rom u indirip kurmaya çalıştım olmadı onların versiyonları benim telefona uymadı..Videolar izledim onlarda olan bende çalışmadı.
Şimdi bu ROM stabil herşeyi ile çalışıyor diyorsanız bu ROM a dönüş yapacağım.
SAMSUNG NOTE3 N9000Q
(Telefonu Rootladığım için sayaç 1 oldu official yükledim ilk görünümde 0 olan sayaç telefon açılıp kapanınca yeniden 1 oluyor.)
Saygılarımla.

Son düzenleme:
Oyla:

bee.prod

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bilal
Cihazım
Note3
Konular
0
Merhaba ,sitenizi yeni gördüm ve hoşuma gitti eski konuları hortlatacağım için kusuruma bakmayın..
Ben orjinal romdan sıkıldığım için ve samsung a kızdığım için(güncelleme yapmayıp yeni telefon satmak istiyorlar) telefonu da değiştiremeyeceğimden farklı ve kullanışlı ROM arayışına ve öğrenmeye başladım.
Çok çeşitli rom denedim tam" işte bu!!" dediğim anda bir hatasını gördüğüm Rom ile hayal kırıklığı yaşadım..Kimi kalemi çalıştırmadı,kimi kamera yoktu, kimi devamlı dosyalar yükleniyor diye bekletti,kimi lisanı Türkçe ama klavye ve ayarları (vietnam/çin) olup hiç bir ekleme yapılmasına izin vermiyordu.Note3 N900 diye lanse edilen romlar n9005 için çıkıyor.
XDA sitesinde telefonumun modeli için her rom u indirip kurmaya çalıştım olmadı onların versiyonları benim telefona uymadı..Videolar izledim onlarda olan bende çalışmadı.
Şimdi bu ROM stabil herşeyi ile çalışıyor diyorsanız bu ROM a dönüş yapacağım.
SAMSUNG NOTE3 N9000Q
(Telefonu Rootladığım için sayaç 1 oldu official yükledim ilk görünümde 0 olan sayaç telefon açılıp kapanınca yeniden 1 oluyor.)
Saygılarımla.

cevap bekliyorum

Oyla:
Üst Alt