Çözüldü Samsung Galaxy Note 3 - Mi Band 2 Eşleştirme sorunu

olgu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
8000
Cihazım
mi band 2
Konular
1
Herkese merhaba. Galaxy note 3 kullanıcısıyım. Bir hevesle mi band 2 bileklik aldım fakat bluetooth üzerinden telefona bilekliği gösteremiyorum. Aslında ilk başta birkaç sefer bluetooth üzerinden yaptığım taramada bilekliği buldu cihaz fakat mi fit aplikasyonu üzerinden eşleştirme sağlanamadı. Başka telefonla denedim (galaxy s4) anında bağlantı sağladı. Diğer telefonla bağlantısını sonlandırıp kendi cihazımı fabrika ayarlarına döndürdüğümde bluetooth üzerinden bilekliği gördü fakat mi fit aplikasyonu üzerinden yine eşleştirme sağlanamadı. Fabrika ayarlarına geri döndürmeden önce yedeklediğim verilerimi telefona geri yüklediğimde ise bluetooth uygulaması üzerinden de bilekliği görmedi telefon. Bu arada "bluescan 4,0" aplikasyonu üzerinden de tarama yapıyorum fakat sonuç yine olumsuz.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Çözüm
Belki lazım olur yine.. Note 3 mi band 4 bağlanmama sorununun çözümü...
android 5.0.0 yüklü note 3 telefona mi band 4 bilekliği bağlamak , oldukça zor.. Bu bilekliği bağlamak için, mi fit programından önce telefona notify for mi band apk sını bulup yüklemeniz gerekiyor.. Bu program bilekliği buluyor. Ancak Mi fit programının yüklenmesini de istiyor. Daha sonra mi fit programını yükleyip gerekli izinleri verdikten sonra, hesabımızı girip açıyoruz.. ama mi band ı kesinlikle bağlamaya çalışmıyoruz. sonra tekrar notify for mi band uygulamasını açıp, mi fit yüklü ' yü işaretliyoruz.. Mi band ı kendisi bulup, mi fit uygulamasına tanıtıyor. Sonrasında ne notify uygulamasını nede mi fit uygulamasını kaldırmıyoruz. Telefonu her açtığımızda...

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Farklı Mi Fit sürümleri deneyin. Özellikle eski sürümleri. Eşleştirme yapıldıktan sonra uygulamayı güncelleyebilirsiniz, bileklik eşleşmiş olarak duracaktır.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

olgu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
8000
Cihazım
mi band 2
Konular
1
Üstad ilginiz için teşekkürler. Diğer telefona bağlayarak mac adresini aldım. Kendi cihazıma "MI band notify" aplikasyonu kurarak manuel bağlantı kurdum (bluetooth üzerinden hala bilekliği görmüyor). MI band notify aplikasyonu üzerinden elle bağlantı sağladım fakat "mi fit" uygulanmasına halen bağlanamıyor. Bluetooth üzerinden bilekliği arattığımda telefonum halen görmüyor.

Oyla:

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Dediğim gibi uygulama sürümlerinden yada kullandığınız cihazın Android versiyonundan dolayı eşleşmeme konuları olmuştu diye hatırlıyorum. Forum çöktüğü zaman gitmediyse forumda biraz araştırın.

MI PAD 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

HakanCOSKUN

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
HaKaN
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Ar-Ge Uzmanı
Konular
31
Herkese merhaba. Galaxy note 3 kullanıcısıyım. Bir hevesle mi band 2 bileklik aldım fakat bluetooth üzerinden telefona bilekliği gösteremiyorum. Aslında ilk başta birkaç sefer bluetooth üzerinden yaptığım taramada bilekliği buldu cihaz fakat mi fit aplikasyonu üzerinden eşleştirme sağlanamadı. Başka telefonla denedim (galaxy s4) anında bağlantı sağladı. Diğer telefonla bağlantısını sonlandırıp kendi cihazımı fabrika ayarlarına döndürdüğümde bluetooth üzerinden bilekliği gördü fakat mi fit aplikasyonu üzerinden yine eşleştirme sağlanamadı. Fabrika ayarlarına geri döndürmeden önce yedeklediğim verilerimi telefona geri yüklediğimde ise bluetooth uygulaması üzerinden de bilekliği görmedi telefon. Bu arada "bluescan 4,0" aplikasyonu üzerinden de tarama yapıyorum fakat sonuç yine olumsuz.

Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok sevinirim.

Merhaba hocam bilekliğiniz ile bilekliğimi (SAMSUNG GEAR FiT) takas eder miyiz?

Oyla:

olgu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
8000
Cihazım
mi band 2
Konular
1
Bu arada "Mi Band Tools" aplikasyonuyla da mac adresini elle tanımlayarak bağlantı sağladım fakat "mi fit" uygulaması üzerinden yine eşleşme sağlanmıyor. "mi fit" üzerinde bilekliği arattığımda bilinmeyen cihaz olarak adres yolu çıkıyor ancak bağlan dediğimde başarılı olamadı diyor.

Oyla:

Bjk8288

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Esma
Cihazım
Note 3 N9000
Konular
0
Merhabalar bende galaxy note 3 kullanıcısiyim mi band 2 aldım ama eşleştirme yapamıyorum notify mi bandida indirdim genede olmuyor android 5 surumdeyim sıkıntı bununla mı ilgili cozebilen var mi yoksa iade edicem

Oyla:

edding

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Volkan
Cihazım
Samsung Note
Konular
0
Aynı sorun ile ben de karşılaşıyorum fakat mac adresi yok. Nasıl, nerden bulacağım? :/

Oyla:

burakcan42

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Burak
Cihazım
note 3
Konular
0
hepsiburada dan ben de ürünü almak istedim ama aşağıya note 3 ile uyumlu değildir yazmışlar. müşteri temsilcisine sordum onlar da uyumlu değildie dedi. sebebini anlamadım .

Oyla:
Üst Alt