Soru Samsung Galaxy M31 mi, Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128 mi?

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
Merhabalar. Telefon alacağım. Samsung'un çıkardığı M31 (daha ülkemize gelecek) ve M30s (1900 TL) modelleri çok hoşuma gitti. Fakat, bizim çılgın Sultangazi'de Xiaomi Redmi Note 8 Pro 128\6 modeli 1680 TL! Kafamı kurcalayan da bu. Hangisini alayım? (Lütfen Xiaomi hayranlığı yapıp araştırmadan etmeden Note 8 Pro al derseniz, çok pis söverim. Adaletli olun azıcık.)

Kaage

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Samet ŞENOL
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Öğrenci
Konular
14
Samsung hakkinda bir bilgim olmasa dahi mtk islemciden uzak durulmasi gerektigi icin samsung diyorum

Oyla:

equuleus

Sun Wukong.
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre Can
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Yazılım Mühendisi
Konular
75
Hocam şimdi,note 8 pro rom ve root işiniz yoksa bulunduğu fiyat seviyesinde rakipsiz zaten.eğer samsung almak istiyorum derseniz aynı kalitede ekstra para ödemeniz şart.antutuya bakıp da note 8 pro açık ara iyi denmez bunu da ekleyeyim çünkü antutu tamamen şişirme ve parayla dönüyor ki zaten play storedan kaldırıldı.a71 modelinin hardware plusta çekilmiş bir vlogu var ve ben pek beğenmedim açıkcası ki 3300 tlye satılıyor ve m31 ve m30s a71'den düşük modeller.arayüz olarak one ui kat kat iyi miuia göre ama bu cihazlar amiral modeller kadar desteklenir mi bilinmez.benim tavsiyem 2200 tlye meizu 16th modelini incelemeniz.mi 8 le aynı performansa sahip ve yurtiçi garantili 2200 tl.(hepsiburada)

Oyla:
Üst Alt