Yardım Samsung Galaxy M20 Bootloop sorunu

TanerCinar

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Taner
Cihazım
Redmi 5
Konular
25
Ne kadar xiaomi forumu olsa da aktif bir forum olduğundan dolayı yardım edeceğinizi düşünüyorum. Samsung galaxy m20 kullanmaktayım kendi arayüzü hatalı ve cihazı yavaşlattığı için custom rom kurmak istedim ama ne hikmetse bir türlü beceremedim. TWRP hazır, romlar hazır indirdim kurdum ancak hep bootlopa düşüyor. Xiaomi kullanırken hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım yardımcı olursanız sevinirim.

Nobita Nobi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doraemon
Cihazım
POCO X3
Konular
16
Ne kadar xiaomi forumu olsa da aktif bir forum olduğundan dolayı yardım edeceğinizi düşünüyorum. Samsung galaxy m20 kullanmaktayım kendi arayüzü hatalı ve cihazı yavaşlattığı için custom rom kurmak istedim ama ne hikmetse bir türlü beceremedim. TWRP hazır, romlar hazır indirdim kurdum ancak hep bootlopa düşüyor. Xiaomi kullanırken hiç böyle bir sorunla karşılaşmamıştım yardımcı olursanız sevinirim.
Odinden rom atmayı denediniz mi hocam download moda hiç girmiyor mu?

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Her markanın cihazına aynı yöntem çalışmayabilir, hatta marka içindeki farklı cihazlarına da farklı yollar geçerli olabilir.

Xda'da veya nereden indirdiyseniz oradaki anlatıma göre gidin. Bazı Samsung cihazlarda öncesinde belirli bir Android sürümünde olmanız gerekiyor gibisinden durumlar olabiliyor.

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
Hocam rom dosyasını cihaza yükledikten sonra system klasörü falan sil sonra flaşla ayrıca gapps vs. gereken bir aosp kuruyorsan samsung da o iş biraz daha karmaşık olabilir yönergeleri iyi takip etmek lazım.

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Kurduğunuz romlarda bazen romla birlikte tıpkı Xiaomide olduğu gibi ek bir geliştiricinin üzerinde düzenlediği firmleri atmanız gerekebiliyor şayet bunu yapmamışsanız cihaz bootlopa düşer tekrar stock yazılıma dönün Odin ile ve geliştiricinin sistesindenmi, xda mı veya youtube türevi yerlerden, telegram vs aldı iseniz sorun, iletişime geçin. Bunun haricinde ilgili rom m20 nin eu,us,cn,in ve benzeri varyantları için çıkartılmışsa sizin tr cihazda uyumsuzluk gösterebilir. Varyant farkı belki Xiaomi cihazlarda olmuyor ama Samsunglarda yaşanılıyor çoğunlukla.

Üst Alt