Yardım Samsung a50 için yardım lazım

• Konbuyu başlatan parst
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 1
  • Görüntüleme 387

parst

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi Note 8pro
Konular
6
Merhabalar
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim ama eşimin kullandığı Samsung galaxy a50 de google play hizmetleri konumumu bul diye bi bildirim çıkıyordu bu 6-7 kez peş peşe çıkıp kaybolduktan sonra tekrar çıktı eşim merak edip bildirime dokunmuş ve tel kapanmış kendiliğinden tekrar açılırken ekranda siliniyor yazıp tel kilitlenmiş şimdi açmadık daha konu ile alakalı herhangi bir bilgisi olan veya öneride bulunabilecek varmı arkadaşlar

Enes Genç

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Poco F1
Konular
11
Merhabalar
Konuyu yanlış yere açmış olabilirim ama eşimin kullandığı Samsung galaxy a50 de google play hizmetleri konumumu bul diye bi bildirim çıkıyordu bu 6-7 kez peş peşe çıkıp kaybolduktan sonra tekrar çıktı eşim merak edip bildirime dokunmuş ve tel kapanmış kendiliğinden tekrar açılırken ekranda siliniyor yazıp tel kilitlenmiş şimdi açmadık daha konu ile alakalı herhangi bir bilgisi olan veya öneride bulunabilecek varmı arkadaşlar
Görmeden anlamadan bil,inmez ama hırızlar için önlem var cihazımı bul diye bu açıkken uzaktan kitleyebilirison bu olabilir ikincisi konumun nerede olduğunu bulmaya çalışan özellik ise o konuda bilgim yok çünkü 2.ci dediğim telefonun temel fonksiyonundan olmaması gerek

Oyla:
Üst Alt