Sohbet Sakaryadan Selam..

Ahmedkurtulmus

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Öncelikle herkese merhaba ve iyi forumlar. Sanırım forumlar da bişeyler paylaşmayalı 10 yıl falan oldu yeniden bi forum da bulunmak güzel oldu. Buralar da yardımlaşmayı seviyoruz..
xiaomi cihaz alma arefesindeyim Redmi note 5 olacak bu, 3/32 ve 4/64 alternatifleri var 3/32 4/64'e göre gün içi performansı çok belli eder mi donma kasma geç açılma falan istemem arada ki fiyat farkına değer mi sizce

Benzer konular

SercanZyn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Sercan ÖZYÜN
Cihazım
Mİ 5 PRO
Meslek
ELEKTRİK VE ELEKTRONİK
Öncelikle hoş geldiniz. 4 gb modelini almanızı tavsiye ederim her geçen gün uygulamalar oyunlar gelişiyor daha cok kaynak ihtiyacı duyuyorlar.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Mertcan
Cihazım
Redmi 5 Plus
Meslek
Rütbeli Öğrencilik
İskenderun'dan aleyküm selam, forumumuza hoş geldiniz :) İmkanınız 4 GB modeline el veriyorsa tabii ki de 4 GB olanı almanızı öneririz.

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cem
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Aramıza hoşgeldiniz..
İmkanlar doğrultusunda 4GB ramli modeli seçmeniz sizin yararınıza olacaktır.. Eğer uzun süreli kullanacaksanız, kesinlikle 4GB modeli seçmenizi tavsiye ederim...

Ahmedkurtulmus

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Hepinize çok teşekkür ederim. Alternatif satıcılardan temin edecem. Kutusun da global version yazan ile global rom yüklenmiş cihaz arasın da herhangi bi fark var mı acaba güncelleme veya yazılımsal en önemlisi Türkçe dil açısından. Öneriniz doğrultusun da sabah gün için de 4gb ram olan modelini sipariş edecem.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Forum Uzmanı
MIUI Sever
SMS Onaylı
Abdulhamit
Cihazım
Mi5 Prime
Aramıza hoşgeldiniz :) 4/64 almanızı tavsiye ederek cihazınız şimdiden hayırlı olsun diyorum. hi~~clap~~

Ahmedkurtulmus

Yeni Üye
MIUI Sever
Yeni Üye
Ahmet
Cihazım
iphone 6s
Sizin önerinizle 4/64 sipariş vermek üzereydim ki global olmadığından band20 yok ve şebeke sorunu yaşarım diye iptal etmek durumun da kaldım. Note 6 pro global alacağım sanırım ya da biri band20 önemli değil diye ikna ederse note 5 olabilir ☺

Üst Alt