Yardım Safetynet, CTS geçmedi

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
RİCEDROİD EOL 5.0 ANDROİD 12.1(L)
Telefon Modeli
Redmi 9
Bootloader Kilidi
Açık
Safetynet, basic integrity aşamasını geçiyor ama CTS aşamasında hata veriyor. Magisk'ten Zygisk ve zygisk zorlamayı etkinleştirdim ayrıca sürümü son ve denylistten google'ların hepsi seçili buna rağmengeçmiyor. Birkaç gün önce sorunsuzdu bugün ziraat'e girerken uyarı vermesiyle farkettim. sanırım önlem aldılar. Gapps olarak nik yüklü

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Ziraat sadece safetynet'e bakmıyor, Ekstra olarak magisk uygulamasının yüklü olup olmadığını da kontrol ediyor. Magisk ayarlarından magiisk uygulamasını gizleme işlemini yapıp tekrar dener misiniz? Ziraat hala hata verecek mi?

Ayrıca bazı romlar ne yazık safetynet geçemiyor.

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ziraat sadece safetynet'e bakmıyor, Ekstra olarak magisk uygulamasının yüklü olup olmadığını da kontrol ediyor. Magisk ayarlarından magiisk uygulamasını gizleme işlemini yapıp tekrar dener misiniz? Ziraat hala hata verecek mi?

Ayrıca bazı romlar ne yazık safetynet geçemiyor.
Evet zaten gizliydi tiki kaldırıp tekrar gizledim sorun devam ediyor. Bazı romlar sorunlu bu konuda ama 3-4 aydır sorun yoktu bugün olmuş böyle o yüzden romdan kaynaklandığını sanmıyorum. Bunu düzeltmenin mutlaka bir yolu olmalı

Oyla:

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
60
Evet zaten gizliydi tiki kaldırıp tekrar gizledim sorun devam ediyor. Bazı romlar sorunlu bu konuda ama 3-4 aydır sorun yoktu bugün olmuş böyle o yüzden romdan kaynaklandığını sanmıyorum. Bunu düzeltmenin mutlaka bir yolu olmalı
Onu demiyorum, magisk uygulamasını gizlemekten bahsediyorum. Magisk ayarlarında "Magisk uygulamasını gizle" seçeneğinin kullanın ve magiskin adını değiştirin. Ziraat bankası magisk yüklü ise root uyarısı veriyor rootu gizlesenizde.

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Onu demiyorum, magisk uygulamasını gizlemekten bahsediyorum. Magisk ayarlarında "Magisk uygulamasını gizle" seçeneğinin kullanın ve magiskin adını değiştirin. Ziraat bankası magisk yüklü ise root uyarısı veriyor rootu gizlesenizde.

He tamam anladım deneyeyim bi.

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101
Maalesef işe yaramadı ayrıca gizledikten sonra açılmadı magisk. mecburen root kaldırıp tekrar yükledim safetynet fixini de tekrardan yükledim bu sefer de cts'yi geçiyor ama response signature validation aşamasında hata veriyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Lexaionist

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunuscan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Grafiker
Konular
97
Hocam magisk gizle diyim uygulamayı seçin magiskin simgesinide gizleyin ayrıca safetynetfix kurun sorun düzelir.Bende böyle çözdüm.

Oyla:

Lenovoş

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihazım
14 Mart 2019
Konular
101