Recovery [Sadece Android 10]Xiaomi Mi 8 SE - Twrp 3.3.1-0301 Tek Tuş Yükleme Aracı

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Android 10 MIUI 12.5 e uyarmı bide fastboot a düşme ihtimali varmı uğraşmak istemiyorum root gereklimi ?

Syrus-i

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
2
Miui 11 & android pie'dayım en son sürüme atlamak için ne yapmam gerekiyor? Keza '' Pie tabanlı sistemde yuklerseniz cihaz açılmaz '' şeklinde not düşülmüş. By.TRabZonLu™

Son düzenleme:

ThE_kOnT

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
KemaL MUTLU
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Meslek
Esnaf
Konular
0
arkadaşlar telefonum kafayı yedi durmadan uygulamaların durdu hatasını veriyor kapanıyor twrp menüsüne geçiyordu bende
twrp üzerinden android 10 olan mıui 11 euro stabil romunu indirip kurdum ama vipeye ellemedim yeniden başlattım gene aynı hataları verip duruyor.. yeni rom yüklediğim için telefonun şebekesi gitti.. şebeke için modem dosyasını yüklemek için twrp ye girmem gerekiyor
mevcut twrp denen şey kayboldu flash moodda twrp yüklemeye çalışıyorum o da olmuyor
çıldırmak üzereyim bunun bir çözümü yok mu allah aşkına yardım edin lütfen

Torio

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Xiaomi Mi 8SE
Konular
1
Arkadaşlar bilgisayara tüm driverları tekrar tekrar kurmama rağmen bir türlü fastboot modunda Twrp yi yükleyemedim yardımcı olabilir misiniz ?

emicemu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enis
Cihazım
LG G4
Konular
3
Bilgisayar cihazı tam olarak tanımıyor gibi twrp yükleme sırasında fastboot moddan çıkıyor bunu nasıl düzeltebilirim.

Üst Alt