Saat widget değiştirme

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14
Arkadaşlar 3-4 gün önce MIUI 9.1 e OTA ile geçtim yalnız ondan sonra saat widget ini değiştiremez oldum. Güncelleme ile gelen bişey mi yoksa sorun ben de mi? Bu arada güncellemeden sonra fabrika ayarı yapmadım yapmalı mıydım?

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Arkadaşlar 3-4 gün önce MIUI 9.1 e OTA ile geçtim yalnız ondan sonra saat widget ini değiştiremez oldum. Güncelleme ile gelen bişey mi yoksa sorun ben de mi? Bu arada güncellemeden sonra fabrika ayarı yapmadım yapmalı mıydım?
Miui 9 ile gelen birşey hocam... Ekrana uzun basın, araçlar menüsünden değiştirebilirsin...

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14
Miui 9 ile gelen birşey hocam... Ekrana uzun basın, araçlar menüsünden değiştirebilirsin...
Hocam orada 2 tane widget çıkıyor. Ben tam anlayamadım sanırım başka bir temanın saatini başka bir temaya uygulamak istiyorum.

suatsari

Süper Üye
Onursal Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Suat
Cihazım
Mi Note 3
Konular
16
Hocam orada 2 tane widget çıkıyor. Ben tam anlayamadım sanırım başka bir temanın saatini başka bir temaya uygulamak istiyorum.
Demek istediğinizi anladım hocam, miui 9 da o özellik kalktı... Araçlar menüsünde çıkanları kullanabilirsin sadece...

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Demek istediğinizi anladım hocam, miui 9 da o özellik kalktı... Araçlar menüsünde çıkanları kullanabilirsin sadece...
3-4 hafta önceki güncelleme de bu özelliğin tekrar geldiğini söyledi miui ekibi ancak gelen giden yok. Enteresan gerçekten

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14
3-4 hafta önceki güncelleme de bu özelliğin tekrar geldiğini söyledi miui ekibi ancak gelen giden yok. Enteresan gerçekten
Bu özellik ben de zaten vardı son güncellemeyle gitti. Bu telefonum arızalanırsa daha da bulaşmam bu markaya.

kimyagERdem

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
24
Bu özellik ben de zaten vardı son güncellemeyle gitti. Bu telefonum arızalanırsa daha da bulaşmam bu markaya.
Hocam haklısın miui 8 de vardı bu özellik ancak miui 9 ile birlikte kaldırıldı. Ancak miui ekibi tekrar geldiğini söylemişti ama yalan oldu. Muhtemelen onumuzdeki güncellemeler ile tekrar gelir

OfluyuzHani

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
Mi5
Konular
14
Hocam haklısın miui 8 de vardı bu özellik ancak miui 9 ile birlikte kaldırıldı. Ancak miui ekibi tekrar geldiğini söylemişti ama yalan oldu. Muhtemelen onumuzdeki güncellemeler ile tekrar gelir
Anlamıyorum bunları ya niye kaldırırsın ki kullanmak isteyen bırak kullansın senin politikan hataları ayıklamak ve üzerine yenilikler sunmak olmalı. Birini kaldırıp başka bir özellik getirmek benim mantığıma aykırı. Neyse bekleyip görecez tabi telefon o kadar yaşarsa :)

Üst Alt