Yardım S7 EDGE alınır mı ?

Caner_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Merhabalar hocalar ekranında sarı leke olan S7 edge cihaz alınır mı önerir misiniz 600 TL ye iş yerinden bir arkadaş satıyor , abim şu an LG G2 kullanıyor malûm cihaz kullanılmayacak hâle geldiği için ucuz yollu uygun geldi sizlerinde görüşünü almak istiyorum teşekkürler.

MI 8 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Merhabalar hocalar ekranında sarı leke olan S7 edge cihaz alınır mı önerir misiniz 600 TL ye iş yerinden bir arkadaş satıyor , abim şu an LG G2 kullanıyor malûm cihaz kullanılmayacak hâle geldiği için ucuz yollu uygun geldi sizlerinde görüşünü almak istiyorum teşekkürler.

Kesinlikle alınır. Mi5s de şu anda syberia rom android 9 yüklü. Yağ gibi akıyor. S7 de emsal makinedir. Çok tutulan ve hatası az olan bir telefon model olup hala kamerası bence her telefonla yarışır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben kendime olsa ekrandaki leke göze batmıyorsa alırdım. S7 serisi samsungu uçuran seridir.

Oyla:

Burak0635

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
2
S7 600 TL Hemde Edge. Cihazın anakartı tamir olmuştur veya Orjinal LCD yerine revizyon takılmıştır. Adam 24 saat Sanal gerçeklik ile oyun oynamıştır. Ortalama gidecek süre 3 ay sonra çöp. Eğer bunlar yoksa koş hemen al. *#0011# yap ve IMEI kaydına bak. Alırken fabrika ayarlarına alıp al IMEI uçarsa nakavt cihaz.

Oyla:

Caner_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Kesinlikle alınır. Mi5s de şu anda syberia rom android 9 yüklü. Yağ gibi akıyor. S7 de emsal makinedir. Çok tutulan ve hatası az olan bir telefon model olup hala kamerası bence her telefonla yarışır.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ben kendime olsa ekrandaki leke göze batmıyorsa alırdım. S7 serisi samsungu uçuran seridir.
Teşekkürler

Oyla:

Caner_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
S7 600 TL Hemde Edge. Cihazın anakartı tamir olmuştur veya Orjinal LCD yerine revizyon takılmıştır. Adam 24 saat Sanal gerçeklik ile oyun oynamıştır. Ortalama gidecek süre 3 ay sonra çöp. Eğer bunlar yoksa koş hemen al. *#0011# yap ve IMEI kaydına bak. Alırken fabrika ayarlarına alıp al IMEI uçarsa nakavt cihaz.
Hocam cihazı biliyorum anakart tamiri görmedi sadece arka kapağı orijinal çıkma şekilde değişmiş onun harici değişen bir parçası yok 600 TL benim için veriyor normalde piyasa değeri daha yüksek olduğunu biliyor teşekkürler.

Oyla:

Mugrab

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mugrab
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
27
Bende de mi note 3 var 8 ay garantisi kalmis takasta s7 edge+300 tl veren oldu kararsiz kaldim vereyim mi acabâ ? s7 edge pasaport kayitli ama ?

Oyla:

Caner_06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
Mi 8 SE
Konular
3
Bende de mi note 3 var 8 ay garantisi kalmis takasta s7 edge+300 tl veren oldu kararsiz kaldim vereyim mi acabâ ? s7 edge pasaport kayitli ama ?
Bence aksiyona girmeyin hocam.

Oyla:
Üst Alt