Yardım S3 Mini (GT-İ8190) Flashify Twrp sorunu!

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
merhabalar, benim s3 mini (GT-i8190) cihazim var ben bilgisayara bağladığım zaman sadece sarj oluyor, driverlar orjinal kablolar neler neler denedim şarj soketini değiştim olmadı sanırım anakarttaki çiptenmiş pcye bağlanamama sorunu (bu eğer çiptense nasıl tamir edebilirim acaba?).
neyse bu iş olmadı dedim bari mobilden twrp yükliyim dedim supersu ile rootladim root işi tamam fakat bu sefer flashify ile twrp yükleyemiyorum giriyorum recovery image/choose a file ya basiyorum donuyor kaliyor orta tuşa basarak ancak cikabiliyorum ne yapabilirim LÜTFEN YARDIM!
resimdeki gibi kalıyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Hocam ne gibi sorun ile karşılaşıyorsunuz cihaz download moda alınmıyor mu veya odin ile yazılım flash edebiliyor musunuz geliştirici seçeneklerinden cihazın usb ayıklama modu açık mı?

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Hocam ne gibi sorun ile karşılaşıyorsunuz cihaz download moda alınmıyor mu veya odin ile yazılım flash edebiliyor musunuz geliştirici seçeneklerinden cihazın usb ayıklama modu açık mı?
hiç bir şekilde tel bilgisayara bağlanmıyor ne odinde nede normal cihaz açikken bağlanmiyor sadece sarj oluyor usb driver da denedim usb hata ayıklama açık kapalı felan herşeyi denedim olmuyor bende bari mobilden yapiyim dedim oda bu hatayi verdi.

Oyla:

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
Hocam her bilgisayarda mı aynı sekilde hata veriyor enterasan bir hata ılk defa sızden duyuyorum

Oyla:

kullanici32

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Galaxy S10e
Meslek
serbest
Konular
17
Hocam her bilgisayarda mı aynı sekilde hata veriyor enterasan bir hata ılk defa sızden duyuyorum
başka bir samsung telim var (gt-s5282) sorunsuz bağlaniyor. s3 miniyi mac os denedim mac bilgisayarda win 7 vardi onada denedim olmadi. telefoncuya sordum bakmam lazim dedi eğer anakarttaki çiptense 70 ila 100 tl tutar dedi bende zaten telefon kac para dedim çıktım geldim artik yapacak bişeyim yok sanırım :(

Oyla:
Üst Alt