Soru s20 fe vs iphone 11- hangisi daha iyi ?

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
One UI 4.0
Telefon Modeli
S20 FE
Bootloader Kilidi
Kapalı
selamlar. s20 fe kullanıyorum. performansından memnun değilim fakat fotoğraf çekiminde başarılı. daha önce apple ürünü kullanmadım. iphone 11kamerasında iso, enstantane gibi pro mode var mı ? iphone 11 e geçsem fotoğraf çekimi konusunda kalite düşüşü yaşar mıyım ?

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
selamlar. s20 fe kullanıyorum. performansından memnun değilim fakat fotoğraf çekiminde başarılı. daha önce apple ürünü kullanmadım. iphone 11kamerasında iso, enstantane gibi pro mode var mı ? iphone 11 e geçsem fotoğraf çekimi konusunda kalite düşüşü yaşar mıyım ?
hocam iphone 12 alın bence s20 fe iphone 11 den her türlü iyi hatta telefonunuzu satiyorsaniz alabilirim suan arkadasima lazım

Oyla:

vili48

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
11 Lite 5G NE
Konular
3

20 FE snapdragon işlemcili mi ?

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
hocam iphone 12 alın bence s20 fe iphone 11 den her türlü iyi hatta telefonunuzu satiyorsaniz alabilirim suan arkadasima lazım
neresi iyi hocam? benim de hiç iphone kullanmamış biri olarak iphone alma hevesim vardı ama vazgeçtim. çok aşırı statükocu, muhafazakar, despot ve her şeyi para olan masraflı bir telefon. apple store harici bir program yükleyemiyorsun, dakka başı pil sağlığını kontrol etme sapkınlığına bulaşıyorsun. tek iyi tarafı ikinci elde değer kaybetmiyor. bunun dışında neyi var Allah aşkına?

Oyla:

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
92
neresi iyi hocam? benim de hiç iphone kullanmamış biri olarak iphone alma hevesim vardı ama vazgeçtim. çok aşırı statükocu, muhafazakar, despot ve her şeyi para olan masraflı bir telefon. apple store harici bir program yükleyemiyorsun, dakka başı pil sağlığını kontrol etme sapkınlığına bulaşıyorsun. tek iyi tarafı ikinci elde değer kaybetmiyor. bunun dışında neyi var Allah aşkına?
hocam beni yanlis anladiniz s20 fe daha iyi dedim iphone 11 den yani geçeceksiniz direk 12 ye gecin o daha iyi dedim iPhone12>s20 fe>iPhone 11

Oyla:

iquique

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
11 Lite 5G 780g
Meslek
Mühendis
Konular
6
hocam beni yanlis anladiniz s20 fe daha iyi dedim iphone 11 den yani geçeceksiniz direk 12 ye gecin o daha iyi dedim iPhone12>s20 fe>iPhone 11
ben iphone'a genel manada laf ediyorum. 11i de 12si de 13ü de 14ü de aynı, özgür değilsin. android özgürlüktür. yaw en basitinden bir youtube vanced yüklenemez mi? niye gidip youtube'a para ödeyeyim?

Oyla:

ghostmojo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Mi note 3
Meslek
Mühendis
Konular
109
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aslında çoğunlukla instagrama atılan video kalitesindeki düşüşten ve stabilizasyon yüzünden iphone a geçmeyi düşünüyorum. iphone 11 e göre daha güçlü bir işlemcisi var s20fe nin evet ama kasıyor arkadaş ya. uygulamalar arası geçişte donuyor, yeni açtığım uygulama arkada uykuya geçiyor vs vs. deli gibi root, modlu apk kullanan biri olarak 5 lira verip youtube premium almayı yıllık 300-400 tl verip lightroom almayı tercih etmeye başladım. sürekli son sürüm aramak yerine en stabil ve güncel olanı kullanıyorum. appstore yeter bana o yüzden. kamerası da işletim sisitemi yüzünden mi bilemiyorum iphone la çekilen fotoğraf kağıt üzerinden sensörleri daha kötü olsa bile biraz daha kaliteli gibi. pro moda alıp uzun pozlama çekimler yapamacağım sanırım 11 de var mı emin değilim

120hertz kullandıktan sonra 60 herz e geçmek ve daha kötü bir ekrana geçmeğe değecek mi o da tartışılır

Oyla:

Dreamer62

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gereksiz
Cihazım
RedmiNote11 Pro
Konular
1
aslında çoğunlukla instagrama atılan video kalitesindeki düşüşten ve stabilizasyon yüzünden iphone a geçmeyi düşünüyorum. iphone 11 e göre daha güçlü bir işlemcisi var s20fe nin evet ama kasıyor arkadaş ya. uygulamalar arası geçişte donuyor, yeni açtığım uygulama arkada uykuya geçiyor vs vs. deli gibi root, modlu apk kullanan biri olarak 5 lira verip youtube premium almayı yıllık 300-400 tl verip lightroom almayı tercih etmeye başladım. sürekli son sürüm aramak yerine en stabil ve güncel olanı kullanıyorum. appstore yeter bana o yüzden. kamerası da işletim sisitemi yüzünden mi bilemiyorum iphone la çekilen fotoğraf kağıt üzerinden sensörleri daha kötü olsa bile biraz daha kaliteli gibi. pro moda alıp uzun pozlama çekimler yapamacağım sanırım 11 de var mı emin değilim

120hertz kullandıktan sonra 60 herz e geçmek ve daha kötü bir ekrana geçmeğe değecek mi o da tartışılır
İphone de pro kamera modu yok, adroiddeki gibi ek modlarda yok, basitçe modlar. "Fotoğraf, video, ağır çekim, portre çekim, panaroma" yanlış bilmiyor isem app storede bir uygulama ile mümkündü ama oda hangi iphone modellerini destekler bakmak gerekir. Açıkcası en doğru karar size ait olacak çünkü sizin istediklerinizi biz tam olarak bilemeyiz sadece olaya kendi bakış açımızla yorumlarız. Artı ve eksilerine bakıp kendiniz karar vermeniz daha sağlıklı olur.

Oyla:
Üst Alt