Yardım S2 kamera sorunu

alik05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Kahraman
Cihazım
Readmi S2
Konular
2
Merhaba arkadaşlar kamera da portre modunda sıkıntı mevcut. ayrıca net çekim yapmamakta.
Cihazım ithalatçı garantili,ne yapmamı önerirsiniz ?stop~~

Moderatör tarafında düzenlendi:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Bahsettiğiniz sıkıntıları gösteren bir kaç örnek resim ekleyebilirseniz daha net yorum yapılabilir. Standart olarak yazılımsal bir sorun olup olmadığını anlamak için öncelikle farklı kamera uygulamalarını deneyin. Farklı uygulamalar çözüm olmazsa yeniden rom yükleyebilirsiniz. Rom yükleme ile de çözülmüyorsa garantiye göndermenizi tavsiye ederim.

Oyla:

alik05

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali Kahraman
Cihazım
Readmi S2
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu ışıklı ortamda çekilen bir fotoğragif

Oyla:

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Ben kameranın performansından ziyade , Arayüzündeki takılmalardan dert yanıyorum normal bir fotoğraf çekip beni 1,5 saniye bekletiyor , çok donuyor ve takılıyor, video tuşuna basınca 2saniye geç başlatıyor, kamerada çekmeden önce kötü gösteriyor çektikten sonra fotoğrafı işliyor sinir bozucu

Oyla:

ali.gucukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gücük
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
3
Ben kameranın performansından ziyade , Arayüzündeki takılmalardan dert yanıyorum normal bir fotoğraf çekip beni 1,5 saniye bekletiyor , çok donuyor ve takılıyor, video tuşuna basınca 2saniye geç başlatıyor, kamerada çekmeden önce kötü gösteriyor çektikten sonra fotoğrafı işliyor sinir bozucu
Bunun nedeni telefonun fotoğrafı çektikten sonra işlemesi. Bu özelliği de eş değer telefonlardan daha iyi fotoğraf çekmesini sağlar.

Oyla:

Mertcanyigit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
Redmi S2 32GB
Konular
14
Mesela eş değer olan işlemcisi bile aynı olan redmi 5plus arka kamerada tak diye çekip gösteriyor ve daha iyi çekiyor s2 yavas kalıyor maalesef kaliteli olsa bile :(

Oyla:

ali.gucukkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Gücük
Cihazım
Xiaomi Redmi S2
Konular
3
Mesela eş değer olan işlemcisi bile aynı olan redmi 5plus arka kamerada tak diye çekip gösteriyor ve daha iyi çekiyor s2 yavas kalıyor maalesef kaliteli olsa bile :(
Dediğim gibi telefon daha iyi sonuç çıkarmak için işliyor ve Iphone 8 ve diğer eski modelleri kamera olarak geçiyor. O yüzden daha iyi ve daha güzel fotoğraf için katlanmalıyız.

Oyla:
Üst Alt