Soru Rusya'dan pixel telefon alınır mi?

Anime kızı kaçakçısı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
redmi note 8
Konular
7
Babam Rusya'da çalışıyordu 2 hafta içinde gelecek telefonu değiştirelim dedi ben de pixel almak istiyorum. Rusya'da satılıyor mu pixel cihazlar? Satılmıyorsa da alınabilir mi?

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
satılıyor Rusyada Hocam. Fakat Türkiyede İmei sorunu olacaktır Muhtemelen.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146

garajack

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
redmi note 9s
Konular
6
imei repair varmı pixelin son modellein de?

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
İki iphone telefon Handoff açık ve aynı wifi ağında iken, sim kart eski iphone( mesela iphone 5s ) telefonda takılı olmak kaydıyla, eski imei kaydı bulunan iphone'da icloud açıldığı zaman, telefon araması yapıldığında, yeni satın alınan iphone'dan görüşmek mümkün oluyor. Yeni model iphone telefonları, evde yada işyerinde iken, bu şekilde kullananlar olduğunu biliyorum.

Android telefonlar da bu şekilde kullanılabilir mi ?

Yani evde iken, imei kaydı bulunan eski android telefonu çalışır ve şarjlı vaziyette tutarak, çağrı geldiğinde, yeni model android telefondan görüşme yapmayı mümkün kılacak bir özellik var mı ?

Son düzenleme:

Anime kızı kaçakçısı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
redmi note 8
Konular
7
İki iphone telefon Handoff açık ve aynı wifi ağında iken, sim kart eski iphone( mesela iphone 5s ) telefonda takılı olmak kaydıyla, eski imei kaydı bulunan iphone'da icloud açıldığı zaman, telefon araması yapıldığında, yeni satın alınan iphone'dan görüşmek mümkün oluyor. Yeni model iphone telefonları, evde yada işyerinde iken, bu şekilde kullananlar olduğunu biliyorum.

Android telefonlar da bu şekilde kullanılabilir mi ?

Yani evde iken, imei kaydı bulunan eski android telefonu çalışır ve şarjlı vaziyette tutarak, çağrı geldiğinde, yeni model android telefondan görüşme yapmayı mümkün kılacak bir özellik var mı ?
Bana pek mantıklı gelmedi gibi. Sürekli elektrik tüketir. Eski telefonun IMEI'sini yeniye atmak daha mantıklı geliyor bana.

serkanguzel

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serkan
Cihazım
Mi Max
Meslek
Emekli
Konular
15
Bana pek mantıklı gelmedi gibi. Sürekli elektrik tüketir. Eski telefonun IMEI'sini yeniye atmak daha mantıklı geliyor bana.
Telefonunda wifi 'ını kapatıp kullanan var mı ? Yok.

E öyleyse ? Telefonlarımızın bataryalarını tüketirken, tasarruflu hareket etmiyoruz yani...

Bırak tasarruflu hareket etmeyi, telefonlarımızı elimize alır almaz, en yaşlımız bile sosyal medyaya takılmaya başlıyor.

Yani özetle; android telefonlar için de, değindiğim yöntemle bir çözüm var ise, kullanıcılar açısından seçenek seçenektir. Ne de olsa, şimdilerde eski telefonu olmayan kalmadı.

Üst Alt