Yardım Ros v11 hatası ltf yardım

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
iyi günler,

telefonuma eski versiyon twrp ile ros v11 yüklerken hersey silindi şu an sadece twrp yüklü. içine rom atıp kurmam gerekli sanırım fakat usb hata ayıklama modu hatası alııyorum.

bu durumda hata modu ayıkla kısmını nasıl aktif edebilirim arkadaslar.

tsk

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
iyi günler,

telefonuma eski versiyon twrp ile ros v11 yüklerken hersey silindi şu an sadece twrp yüklü. içine rom atıp kurmam gerekli sanırım fakat usb hata ayıklama modu hatası alııyorum.

bu durumda hata modu ayıkla kısmını nasıl aktif edebilirim arkadaslar.

tsk
Başka bir Twrp image's yükleyin Twrp üzerinden, bunun USB hata ayıklama ile bir alakası yok

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max3 mit Tapatalk

ErbeDesWind

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi8
Meslek
Turist Rehberi
Konular
5
USB hata ayıklama kapalı olsa da cihazda twrp varsa bilgisayardan telefona dosya atabilirsiniz hocam. Ben hiç bir romu yüklerken hata ayıklama açmıyorum son 5-10 seferdir. Cihazınızda twrp varsa başka bir bilgisayar veya başka bir USB kablosu/USB girişi ile deneyin

FenerBahce

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Dervis ATES
Cihazım
Mi note 2
Konular
3
Başka bir Twrp image's yükleyin Twrp üzerinden, bunun USB hata ayıklama ile bir alakası yok

pitblack orange fox ile de denıyorum. tlf na dosya atabılıyorum rom yuklenıyor sorun yokmus gıbı ama kurulum sonrası fabrıka reset gıbı bırsey yazıyor kalıyor orada.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

sorun cozuldu. mı flash pro aracılıgı ıle flashlayabıldım. tesekkur ederım ılgınız ıcın
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

USB hata ayıklama kapalı olsa da cihazda twrp varsa bilgisayardan telefona dosya atabilirsiniz hocam. Ben hiç bir romu yüklerken hata ayıklama açmıyorum son 5-10 seferdir. Cihazınızda twrp varsa başka bir bilgisayar veya başka bir USB kablosu/USB girişi ile deneyin

sorun cozuldu. mı flash pro aracılıgı ıle flashlayabıldım. tesekkur ederım ılgınız ıcın

Son düzenleme:
Üst Alt